شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 14:41 منتشر شده در مورخ: 1398/01/24 شناسه خبر: 1475852
مسئول بسیج سازندگی سپاه رشتخوار:
طرح ملی بسیج همگام با کشاورز در رشتخوار اجرا می‌شود
مسئول بسیج سازندگی سپاه شهرستان رشتخوار گفت: در طرح ملی بسیج همگام با کشاورز جهت علمی سازی کشاورزی یک کارشناس مربی کشاورزی متناسب با نیاز و بدون گرفتن هزینه در کنار کشاورز از زمان کاشت، داشت و برداشت حضور دارد و به روستاها سطح شهرستان نیز معرفی میگردد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس، صبح امروز جلسه کارگروه بسیج مهندسین و طرح ملی بسیج همگام با کشاورز با حضور جمعی از فرماندهان پایگاههای مقاومت بسیج در سطح شهرستان و کارشناس مربیان کشاورزی و ادارات مرتبط با بخش کشاورزی در محل سپاه شهرستان رشتخوار برگزار شذ.

 

رضا پردل مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه شهرستان رشتخوار در رابطه با اجرای این طرح در سطح شهرستان رشتخوار گفت: در این طرح که با همکاری سازمان بسیج مهندسین کشاورزی ، بسیج سازندگی، جهاد کشاورزی و ادارات مرتبط بابخش کشاورزی پشتیبانی می شود، جهت علمی سازی کشاورزی یک کارشناس مربی کشاورزی متناسب با نیاز و بدون گرفتن هزینه ای در کنار کشاورز از زمان کاشت داشت و برداشت حضور دارد و به روستاها معرفی میگردد.

وی در ادامه یادآور شد: امید است با همراهی کشاورزان و تشکیل کارگروههای روستایی اقدام موثری باشد در جهت بهبود کمی و کیفی محصولات کشاورزی برداشته شود.

 

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1475852
ارسال نظر
نظرات