شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 16:11 منتشر شده در مورخ: 1398/01/24 شناسه خبر: 1475936
نماینده مردم شازند در مجلس:
سپاه اساسی‌ترین عامل مهار تروریسم در منطقه است/ آمریکا راس و منشأ تروریست در دنیا است
نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی گفت: همه دنیا می‌دانند که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نقش مؤثری در مبارزه با وحشی‌ترین تروریسم‌ها که آخرینش داعش بود، داشته و به‌عنوان یکی از اساسی‌ترین عوامل مهار تروریسم در منطقه و باعث نابودی فیزیکی تروریسم بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی ابراهیمی نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ در خصوص اقدام آمریکا در راستای قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه‌های تروریستی گفت: اقدام دولت ترامپ مبنای حقوقی ندارد، یعنی اساساً ازنظر حقوق بین‌الملل هم مبنای درستی ندارد.

ابراهیمی افزود: می‌توان گفت این اقدام که یک دولت رسمی درواقع نیروی نظامی رسمی یک کشور دیگر را به‌عنوان سازمان تروریستی تعریف کند، نسنجیده و مضحک بود.

وی عنوان کرد: همه دنیا می‌دانند که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نقش مؤثری در مبارزه با وحشی‌ترین تروریسم‌ها که آخرینش داعش بود، داشته و به‌عنوان یکی از اساسی‌ترین عوامل مهار تروریسم در منطقه و باعث نابودی فیزیکی تروریسم بوده است.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی ضمن بیان اینکه این رفتارهای متناقض دولت آمریکا ناشی از کینه‌ها و عداوت‌هایی است که روزبه‌روز در حال بیشتر شدن است بیان کرد: در حال حاضر دشمن به شکلی بر اساس بغض و کینه‌ای که نسبت به جمهوری اسلامی ایران دارد نهاد نظامی‌ای مانند سپاه را به‌عنوان یک سازمان تروریستی معرفی کرده است.

وی ضمن اشاره به اینکه دولت آمریکا خصوصاً دولت ترامپ اساساً با کلیت نظام جمهوری اسلامی مشکل‌دارند و بعضاً حتی نظام را تروریست خطاب می‌کند تصریح کرد: این اقدام در مورد سپاه یک اقدام کاملاً نسنجیده و از دید جامعه بین‌الملل مضحک است که همراهی خاصی هم با این قضیه صورت نگرفته است.

ابراهیمی اظهار کرد: از طرفی مردم می‌بینند که عربستانِ موردحمایت آمریکا و حتی خود آمریکا منشأ شکل‌گیری تروریست در دنیا هستند و اگر به تاریخ آمریکا هم نگاه کنید، حتی قبل از جمهوری اسلامی، در مناطقی که قصد مداخله داشتند، در قالب پرورش تروریست علیه دولت‌های مخالف خود اقدام کرده است.

 

وی ادامه داد: آمریکا به‌عنوان رأس و عربستان و رژیم صهیونیستی هم که موردحمایت جدی او هستند حامی تروریست بوده و کاملاً دست آشکاری در پرورش تروریست دارند. به همین دلیل کسی این اقدام آمریکا را نخواهد پذیرفت ولی به‌هرحال دشمن است و به هر شکلی اقدام می‌کند.

 

نماینده مردم شازند خاطرنشان کرد: مردم ایران علی‌رغم اختلاف‌سلیقه‌ها در نحوه اداره کشور ولی وقتی‌که می‌بینند ارکان نظام مورد تعرض قرار می‌گیرد به‌صورت یکپارچه همه اختلاف‌ها را کنار می‌گذارند و دیدیم که چه حمایت جانانه‌ای از سپاه انجام دادند.

 

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1475936
ارسال نظر
نظرات