شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 11:09 منتشر شده در مورخ: 1398/01/25 شناسه خبر: 1476135
جشنواره تئاتر طنز استان بوشهر در تنگستان برگزار می‌شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: با توجه به اینکه شهر اهرم تنگستان ظرفیت و پتانسیل زیادی در برگزاری جشنواره تئاتر طنز استانی دارد کمک‌های لازم برای برگزاری این جشنواره خواهیم داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس، فاطمه کرم پور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر روز گذشته در سفر یک روزه خود به شهر اهرم مرکز شهرستان تنگستان از مجتمع فرهنگی و هنری و موسسات قرآنی این شهر بازدید کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر به همراه سرپرست معاونت مالی این اداره کل و  محمد علی بهزادی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنگستان ابتدا با حضور در موسسات قرآنی ابراهیم خلیل الله (ع) و سپس حکمت اهرم از نزدیک در جریان فعالیت های قرآنی این موسسات قرار گرفت.

در این دیدارها اصغر دشتی رئیس موسسه قرآنی ابراهیم خلیل الله (ع) و وحید حیدری رئیس موسسه قرآنی حکمت اهرم توضیحاتی را در رابطه با نحوه فعالیت ها، تعداد شاگردان و دیگر موضوعات مرتبط با فعالیت های قرآنی این موسسات ارائه دادند.

فاطمه کرم پور در ادامه با حضور در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنگستان و مجتمع فرهنگی و هنری اهرم از سالن آمفی تئاتر و پلاتوی این مجتمع بازدید کرد.

وی در این بازدید ابراز امیدواری کرد که با تخصیص و هزینه کرد اعتبارات مصوب شده، نواقصات و مشکلات هنرمندان در جهت استفاده از این مکان ها هر چه سریع تر برطرف گردد.

فاطمه کرمپور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در نشست با فرماندار تنگستان به حوادث اخیر اشاره کرد و اظهار داشت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این آمادگی دارد که کمک‌های خود را در قالب نقدی و غیرنقدی به سیل‌زدگان کشور داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه جشنواره تئاتر تنگستان قدمت دیرینه‌ای دارد و از سال ۸۵ استارت زده شده ، ادامه داد: تاکنون ۱٠ دوره جشنواره تئاتر طنز برگزار شده و در سال جاری نیز ١٧ گروه جهت حضور در این جشنواره اعلام آمادگی کرده اند که پس از بازبینی آثار متقاضی و با حضور گروه های برگزیده یازدهمین جشنواره استانی تئاتر طنز تنگستان در اردیبشهت ماه سال جاری در شهر اهرم برگزار شود.

کرمپور افزود: با توجه به اینکه شهر اهرم تنگستان ظرفیت و پتانسیل زیادی در برگزاری جشنواره تئاتر طنز استانی دارد کمک‌های لازم برای برگزاری این جشنواره خواهیم داشت.

وی خاطرنشان کرد: تئاتر و هنرهای نمایشی شهرستان تنگستان علاوه در استان در کشور دارای ظرفیت‌های بسیار بالایی است که جای تقدیر دارد.

 

http://www.ershadetangestan.ir/wp-content/uploads/2019/04/photo_2019-04-10_20-49-01.jpghttp://www.ershadetangestan.ir/wp-content/uploads/2019/04/photo_2019-04-10_20-46-55.jpghttp://www.ershadetangestan.ir/wp-content/uploads/2019/04/photo_2019-04-10_20-48-20.jpghttp://www.ershadetangestan.ir/wp-content/uploads/2019/04/photo_2019-04-10_20-49-14.jpg

 

 

 

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1476135
ارسال نظر
نظرات