شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 11:09 منتشر شده در مورخ: 1398/01/25 شناسه خبر: 1476138
فرماندار تنگستان:
فرهنگ‌سرا و پلاتو تنگستان تجهیز می شود
فرماندار تنگستان گفت: تجهیز فرهنگ‌سرا و پلاتو، تکمیل مجتمع فرهنگی و هنری دلوار و احداث نگار خانه در سال جاری انجام و برگزاری جشنواره تئاتر طنز استانی با حمایت‌های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و با همکاری شورای اسلامی و شهرداری اهرم در اردیبهشت ماه امسال به نحو مطلوبی انجام خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عبدالحسن رفیعی پور فرماندار شهرستان تنگستان با اشاره حوزه فرهنگ و هنر در شهرستان در گفتگو با سپاس گفت: زیرساخت‌های فرهنگی و هنری تنگستان تقویت می‌شود.

عبدالحسن رفیعی پور اظهار داشت: با توجه به ظرفیت خوبی که تنگستان در حوزه فرهنگ و هنر دارد، تلاش خواهیم کرد که در سال جاری اعتبارات خوبی به این بخش اختصاص دهیم.

وی تصریح کرد: تجهیز فرهنگ‌سرا و پلاتو، تکمیل مجتمع فرهنگی و هنری دلوار و احداث نگار خانه در سال جاری انجام و برگزاری جشنواره تئاتر طنز استانی با حمایت‌های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و با همکاری شورای اسلامی و شهرداری اهرم در اردیبهشت ماه امسال به نحو مطلوبی انجام خواهد شد.

رفیعی پور با تاکید بر تعامل هرچه بیشتر گروه‌های هنری در شهرستان گفت: هماهنگی، برنامه ریزی، نشست‌ها و همفکری گروه‌های هنری در شهرستان تنگستان که از جایگاه خاصی در استان برخوردار است می‌تواند موجب رشد و کثرت بیشتر هنرمندان در حوزه‌های مختلف و باعث افزایش بیشتر برنامه‌های خوب فرهنگی شده که این نیازمند تلاش بیشتر در این زمینه و ارتباط بیشتر با هنرمندان است.

 

انتهای پیام/

 

 

 

http://dana.ir/1476138
ارسال نظر
نظرات