شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 14:36 منتشر شده در مورخ: 1398/01/25 شناسه خبر: 1476195
توسط دانشگاه علوم پزشکی بوشهر صورت گرفت؛
اهدای بیش از دومیلیارد و پانصد میلیون ریال به مناطق سیل زده خوزستان
دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیش از دو میلیارد و پانصد میلیون ریال کمک های نقدی و غیر نقدی به مناطق سیل زده اهدا کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس ؛ تشکل های دانشجویی، کارکنان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن همدردی با سیل زدگان کشور، با فراخوانی اقدام به جمع آوری و ارسال کمک های نقدی و غیر نقدی کردند.

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با طرح "سیل محبت" به اهدا کنسرو و کمک های نقدی اقدام کردند.

در حال حاضر نیز دانشجویان با برپایی غرفه فروش صنایع دستی و مواد غذایی محلی در دانشگاه، عواید حاصل از فروش آن را به سیل زدگان خوزستان اختصاص می دهند.

قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به  جمع آوری و ارسال کمک توسط اساتید و کارکنان دانشگاه گفت: یک محموله از کمک‌ها در قالب بسته‌های بهداشتی شامل دستمال کاغذی، پوشک بچه و پد بهداشتی به ارزش ۴۲۶ میلیون ریال توسط دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر به مردم خوزستان اهدا شد.

وی تصریح کرد: محموله دیگری معادل ۵۰۰ میلیون ریال پتو و وسایل گرمایشی و معادل ۳۰۰ میلیون ریال دارو نیز جهت بیمارستان قائم سپاه امام صادق (ع) مستقر در خوزستان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ارسال‌شده است.

همچنین صمد اکبر زاده معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد: اعضای هیأت علمی با هماهنگی رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، هزینه‌های برگزاری جشن نکوداشت مقام استاد و هدایای آن ‌که مبلغی معادل یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال می‌شود را به سیل‌زدگان اختصاص دادند.

پیش از این نیز کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، حقوق یک روز خود را  به سیل‌زدگان اختصاص دادند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1476195
ارسال نظر
نظرات