شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قم
ساعت: 11:56 منتشر شده در مورخ: 1398/01/25 شناسه خبر: 1476262
عضو خبرگان رهبری:
سپاه شاخ آمریکا را در منطقه شکسته است / سپاه قدرت مکتب انقلاب اسلامی است
عضو خبرگان رهبری بابیان این‌که سپاه قدرت مکتب انقلاب اسلامی است، گفت: سپاه شاخ آمریکا را در منطقه شکسته است و همین موضوع رئیس‌جمهور آمریکا را آزار می‌دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آیت‌الله سید احمد حسینی خراسانی در گفتگو با خبرنگار قم فردا، ضمن محکوم کردن اقدام اخیر آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار داشت: حاکم بی‌خرد آمریکا در جمع‌بندی سیاسی خودش به این نتیجه رسیده است که باید از هر روزنه‌ای به کشور ضربه بزند.

وی ادامه داد: تشدید تحریم‌ها و قرار دادن نام سپاه در فهرست تروریستی آمریکا دو نمونه از توطئه‌های اخیر این کشور علیه کشور است.

حسینی خراسانی بابیان این‌که دشمنی آمریکا همواره وجود داشته است، بیان داشت: اقدام اخیر آمریکا فاقد وجاهت سیاسی، اجتماعی، عقلایی و قانونی است که بسیاری از کشورهای قدرتمند دنیا نیز این موضوع را تأیید می‌کنند.

وی ادامه داد: اگر دشمنان نظام می‌توانستند همواره ما در تحریم نگه می‌داشتند آن‌ها اصل نظام اسلامی را تروریسم می‌دانند.

عضو خبرگان رهبری بیان داشت: آن‌ها اصل ملت ایران را تروریست می‌دانند و این تفکیکی که قائل می‌شوند از شیطنت‌های آمریکا است و اتفاق جدیدی رخ نداده است.

وی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران همواره در برابر زیاده خواهان ایستاده است و این‌طوری نیست که این کشورها فکر کنند جمهوری اسلامی ایران از مواضع خود کوتاه می‌آید.

حسینی خراسانی تأکید کرد: سپاه پاسداران خار چشم آمریکا است و شاخ این کشور را در منطقه شکسته است و در حقیقت سدی در برابر زیاده‌گویی‌ها آمریکا بوده است.

وی افزود: ترور و تروریسم در منطق آمریکا به کشورهایی اطلاق می‌شود که با آن‌ها نباشند بنابراین اتفاق خاصی نیفتاده است.

عضو خبرگان رهبری تصریح کرد: فایده‌ای تصمیم ترامپ این است که مشخص می‌کند کشوری که امنیت جهانی را به خطر انداخته است آمریکا است و درواقع تهدید اصلی خود این کشور است.

وی ابراز داشت: این کشور منطقه را به ناامنی کشیده و با پرورش گروهک‌های تکفیری ازجمله این داعش نه‌تنها حاکمیت کشورها را به خطر انداخته بلکه حمامی از خون را به راه انداخته است.

حسینی خراسانی بابیان این‌که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افتخار نظام و ملت است، خاطرنشان کرد: سپاه قدرت مکتب انقلاب اسلامی است و در سال‌های آینده قدرت و عزت سپاه بیش‌ازپیش در بین کشورهای منطقه رشد و گسترش می‌یابد.

وی خاطرنشان کرد: ملت و همه آزادی خواهان این مهم را می‌دانند که آمریکا و هم‌پیمانان آن‌ها حقیرتر از آن هستند که بتوانند علیه سپاه پاسداران اقدامی انجام دهند.انتهای پیام/

http://dana.ir/1476262
ارسال نظر
نظرات