شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 14:19 منتشر شده در مورخ: 1398/01/25 شناسه خبر: 1476287
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس:
دشمنی آمریکا همواره وجود داشته است/ انسجام ملی در کشور نتیجه اقدام اخیر آمریکا
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: تروریستی دانستن نهادی انقلابی و مردمی باعث شد تا انسجامی ملی در کشور ما ایجاد شود که شاید این انسجام در حالت عادی به این سادگی‌ها به دست نمی‌آمد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدرضا منصوری نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با  دیار آفتاب؛ در خصوص تصمیم اخیر دولت آمریکا مبنی بر تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: آمریکا همواره پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران سعی کرده تا ملت ما را تحت‌فشار بگذارد و این کار آمریکایی‌ها که امروز به نوع دیگری خود را نمایش داده است اقدام تازه‌ای نیست.

وی بابیان اینکه این دشمنی‌های آمریکا همیشه وجود داشته است، افزود: امام راحل(ره) همواره می‌گفتند که آمریکا نمی‌تواند هیچ غلطی بکند و در اقدام اخیر نیز شاهد آن بودیم که این کار آمریکا اتحاد بیشتر مردم و حمایت همه‌جانبه از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در پی داشت تا جایی که در مجلس شورای اسلامی نیز تمامی نمایندگان با هر سلیقه و ایده و فکری با بر تن کردن لباس سبز سپاه حمایت خود از این نهاد انقلابی را اعلام کردند.

منصوری ادامه داد: تروریستی دانستن نهادی انقلابی و مردمی باعث شد تا انسجامی ملی در کشور ما ایجاد شود که شاید این انسجام در حالت عادی به این سادگی‌ها به دست نمی‌آمد.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با توجه به این اقدام نابخردانه دولت آمریکا، مجلس شورای اسلامی نیز در اقدامی متقابل نیروهای آمریکایی در منطقه و خاورمیانه را به‌عنوان نیروهایی تروریستی در نظر می‌گیرد.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1476287
ارسال نظر
نظرات