شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 23:45 منتشر شده در مورخ: 1398/01/25 شناسه خبر: 1476300
معاون امور جوانان اداره ورزش و جوانان استان مرکزی خبر داد؛
برگزاری ۲۵۰ برنامه در هفته جوان در استان مرکزی
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره ورزش و جوانان استان مرکزی از برگزاری ۲۵۰ برنامه در هفته جوان در سطح استان مرکزی با رویکرد کمک به مناطق سیل‌زده خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ مرتضی امیدی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی امروز در جلسه هماهنگی ستاد برگزاری هفته جوان گفت: به مناسبت هفته جوان جلسه ستاد ساماندهی در تمام فرمانداری‌های شهرستان‌های استان برگزار و بالغ‌بر ۲۵۰ برنامه در هفته جوان برگزار می‌شود که تمامی برنامه‌های این هفته با رویکرد کمک به مناطق سیل‌زده برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: در این هفته برنامه‌های متنوعی ازجمله تجلیل از جوانان برتر ، غبارروبی گلزارشهداء دیدار با ائمه جمعه ،برگزاری کارگاه‌های مختلف ،تشکیل ایستگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی ، برگزاری جشن گل‌ریزان ، برگزاری همایش پیاده‌روی ،مسابقه کتاب‌خوانی و... از مهم‌ترین برنامه‌های این هفته است.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی با تأکید بر این‌که کل برنامه‌های هفته جوان امسال تبدیل به برنامه‌های کمک به استان‌های سیل‌زده خواهد شد، افزود: پس از بروز سیل در استان لرستان و تعین استان مرکزی به‌عنوان استان معین ،کلیه سمن‌ها و هیئت‌های ورزشی استان مرکزی بسیج شدند و نسبت به تشکیل پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی اقدام نمودند و تاکنون طی ۵مرحله این اقلام به مناطق سیل‌زده استان لرستان ارسال‌شده است.

وی اظهار کرد: با توجه به چشم‌اندازی که وزارت ورزش و جوانان برای ما تعریف کرده تا سال ۱۴۰۰ می‌بایست به ۷۰ سمن در استان برسیم که با برنامه‌های پیش‌بینی‌شده به این هدف دست خواهیم یافت.

امیدی تصریح کرد : در سال ۱۳۹۷ تعداد ۱۹ سمن جدید و تمدید اعتبار آن‌ها از سوی وزارت ورزش و جوانان صادر گردیده است.

وی خاطرنشان کرد: در ارزیابی عملکرد و رتبه‌بندی ادارات کل استانی وزارت ورزش و جوانان ، بر اساس شاخص (رشد کمی صدور اعتبارنامه سمن‌های جوانان در سال ۱۳۹۷ ) خوشبختانه استان مرکزی با ۱۳۵/۷۱ درصد تحقق هدف‌گذاری ، پس از استان‌های اردبیل ، زنجان ، سمنان و اصفهان در رتبه پنجم در بین ۳۱ استان کشور قرار گرفت.


انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1476300
ارسال نظر
نظرات