شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 12:05 منتشر شده در مورخ: 1398/01/26 شناسه خبر: 1476528
انسیه شاه حسینی:
اتهام زنی ترامپ به سپاه نشان دهنده ترس دشمن از قدرت و اقتدار این نهاد مردمی است
کارگردان زن سینما،گفت: سپاه ستون انقلاب است، ترامپ و امثال آن از قدرت و اقتدار این نهاد مردمی می ترسند و از قوی شدن سپاه وحشت دارند زیرا سپاه توانسته اقتدار و قدرت خود را در دنیا ثابت کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ انسیه شاه حسینی کارگردان فیلم سینمایی شب بخیر فرمانده در گفتگو با خبرنگار "تیتریک"در خصوص اقدام ترامپ در تروریستی خواندن سپاه گفت: این موضوع انقدر روشن است که احتیاجی به توضیح ندارد و اقدام ترامپ خیلی لوس و بی ارزش بود.

وی ادامه داد: سپاه اصلا نیاز به دفاع ندارد زیرا در هر شرایطی چه عوامل طبیعی مثل سیل و زلزله، ماجرای فتنه، عوامل درون مرزی و برون مرزی ، قاچاق و ... حضور فعال داشته است و سپاه قدرتنمایی خودش را بعد از قرارگاه حاتم در همه صحنه ها نشان داد.

کارگردان فیلم سینمایی زیباتر از زندگی افزود: وقتی اسم سپاه می آید مردم کشور احساس امنیت می کنند و وقتی یک دیواری در کشورمان ویران می شود و نیروهای بسیجی برای بازسازی آن داوطلب می شوند واقعا مردم حس همدلی و انسان دوستی را به معنای واقعی درک می کنند.

سپاه ستون انقلاب است/ وقتی اسم سپاه می آید؛ مردم کشور احساس امنیت می کنند///خبر تولیدی///انسیه شاه حسینی///سوژه ارسالی////

شاه حسینی تاکید کرد: هر ساله با حضور فعال نیروهای جهادی سپاه در روستاهای محروم کشور، شاهد آبادانی این روستاها هستیم و این نیروهای جهادی داوطلبانه و بدون هیچ چشم داشتی برای ایران آباد قدم بر می دارند.

وی با بیان اینکه سپاه ستون انقلاب است، عنوان کرد: هرچه ترامپ و امثال آن بخواهند به این نهاد مردمی تهمت بزنند این نشان می دهد از قدرت و اقتدار این نهاد مردمی می ترسند و از قوی شدن سپاه وحشت دارند زیرا سپاه توانسته اقتدار و قدرت خود را در دنیا ثابت کند که ترامپ آمریکایی به نام تروریست از آن یاد می کند .

کارگردان فیلم سینمایی پنالتی در پایان بیان کرد: هرچقدر تعداد دشمنان سپاه بیشتر و بیشتر شود نشان می دهد این نهاد مردمی روز به روز موفق تر و قوی تر شده است که ترس بر دل دشمنان انداخته است و ناقضان حقوق بشر بدانند حق همیشه پیروز و باطل همیشه نابود است.

 

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1476528
ارسال نظر
نظرات