شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 11:09 منتشر شده در مورخ: 1398/01/26 شناسه خبر: 1476537
در سایه‌ سکوت مسئولان شهری؛
فاضلاب محلات ری با مشکلات جدی روبرو است
عضو شورای شهر تهران از اشکال در سیستم فاضلاب دو محله­‌ عباس اباد و بهشتی در شهرری خبر داد و گفت: امیدواریم با پیگیری مسئولان مربوطه این مشکل مرتفع شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسن خلیل آبادی، عضو شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز، از اشکال در سیستم فاضلاب دو محله­‌ عباس آباد و بهشتی در شهرری خبر داد.

وی در مورد علت این مشکلات گفت: شبکه‌­ فاضلاب در این محلات اجرا شده یعنی حفاری و لوله گذاری انجام شده ولی چون فاضلاب این محلات به تصویه خانه وصل نیستند باعث شده که روان آب ها و بعضی از مواقع فاضلاب در سطح محلات جمع شود که این موضوع باعث نشت فاضلاب به خانه­‌های مردم می­‌شود.

عضو شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش عنوان کرد: این مشکل، مشکل امروز یا دیروز نیست بلکه ۴،۵ سال است که مشکل فاضلاب در این محلات وجود دارد.

وی در مورد متولیان این امر و پیگیری­‌های انجام شده نیز بیان داشت: این موضوع به گردن اداره‌­ آب و فاضلاب است و شورای شهر، شهرداری و شورایاری محلات پیگر موضوع بوده است اما پاسخ روشنی دریافت نشده است.

حسن خلیل آبادی در ادامه ­افزود: دلیل این موضوع شاید به خاطر مشکلات مالی باشد یا اینکه در اولویت برنامه­‌های آبفا نیست ولی این مشکل یکی از مسائل مهم این منطقه است که باعث نفوذ این آب به خانه‌­های مردم این محلات می­ شود.

وی همچنین در مورد پاسخ مسئولان اداره‌­ آب و فاضلاب اضافه کرد: مسئولان اداره­‌ آب و فاضلاب با امروز و فردا کردن، کار را به عقب می­‌اندازند اما در صورت عدم رسیدگی سریع، به زودی این موضوع در صحن شورا بررسی خواهد شد.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1476537
ارسال نظر
نظرات