شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 09:55 منتشر شده در مورخ: 1398/01/26 شناسه خبر: 1476559
در آستانه ی نیمه شعبان؛
رکابزنان رفسنجانی عازم مسجد جمکران شدند+تصاویر
در آستانه ی نیمه شعبان جمعی از دوچرحه سواران منتظران حضرت ظهور هیئت عاشقان علی اصغر رفسنجان با دوچرخه از رفسنجان عازم مسجد مقدس جمکران شدند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عباس طاهری مسئول هیئت عاشقان علی اصغر رفسنجان در گفتگو با راه آرمان در خصوص این سفر اظهارداشت :دو چرخه سواران منتظران ظهور (عج) هیئت عاشقان حضرت علی اصغر رفسنجان، در ادامه فعالیتهای مذهبی خود امسال هم مانند سالهای گذشته ولی  با شعار “من سپاهیم ” مسیر رفسنجان تا جمکران را رکاب می زنند .

وی بیان داشت :امسال دهمین سال فعالیت دوچرخه سواران منتظران ظهور است  که به صورت خودجوش این فعالیت انجام می شود .

طاهری تصریح کرد :کاروان ما ۶۰ نفر هستند ۴۲ نفر دو چرخه سوار و مابقی مسئول تدارکات هستند ، قریب  6تا ۷ روز طول می کشد تا دو چرخه سواران به مسجد جمکران برسند .

مسئول هیئت عاشقان علی اصغر رفسنجان با تشکر از حمایت مسئولین از جمله امام جمعه ، روابط عمومی باشگاه مس سرچشمه ، بچه های هیئت شهدا و طرح نایب الشهدا افزود :اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی و ۳۰  شب مناجات با خدا برای ماه مبارک رمضان و اجرای برنامه های مذهبی برای ماه محرم در طول سال از فعالیتهای این هیئت است و اجرای دوچرخه سواری مسیر رفسنجان به جمکران به مناسبت اعیاد شعبانیه یکی دیگر از برنامه های این هیئت است که انجام می شود  .

انتهای پیام/

http://dana.ir/1476559
ارسال نظر
نظرات