شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 17:24 منتشر شده در مورخ: 1398/01/26 شناسه خبر: 1476583
جهت کمک به سیل زدگان خوزستان؛
موکب دانشگاه آزاد استان بوشهر در شهرستان باوی مستقر شده است
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر گفت: موکب دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر برای طبخ غذای گرم در شهرستان سیل‌زده باوی استان خوزستان مستقر شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس ؛ اسماعیل عبدالهی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر در خصوص اقدامات صورت گرفته برای امداد‌رسانی به استان‌های سیل‌زده توسط دانشگاه آزاد گفت: در همان ساعات اولیه آغاز جاری شدن سیل در استان‌های مختلف، ستاد حمایت از سیل‌زدگان در استان تشکیل شد و بر همین اساس دبیرخانه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر، واحد تنگستان را مسئول پیگیری و جمع‌آوری کمک‌ها برای استان‌های سیل‌زده کرد.

وی تصریح کرد: در همین راستا یک محموله ۳۰ میلیون تومانی که شامل پتو، پوشاک، مواد غذایی و سایر اقلام مورد نیاز به دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد برای توزیع در میان نیازمندان تحویل داده شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر ادامه داد: در حال حاضر موکب دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر برای طبخ غذای گرم در شهرستان باوی استان خوزستان مستقر شده است.

عبدالهی در خصوص کمک‌های نقدی دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر به سیل‌زدگان اظهار داشت: با رضایت و همکاری کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی استان، یک تا سه روز از حقوق فروردین ماه برای کمک به سیل‌زدگان تخصیص خواهد یافت و روند گردآوری لیست کارکنانی که تمایل به انجام این کار دارند همچنان در حال بروز‌رسانی است و در پایان، این کمک‌ها بر حسب نیاز برای تهیه مواد غذایی در موکب برای طبخ غذای گرم و یا سایر اقلام مورد نیاز مصرف خواهد شد.

وی با بیان این‌که سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر مسئول کمک‌رسانی به شهرستان آب‌گرفته باوی واقع در استان خوزستان است، خاطرنشان کرد: بنا بر هماهنگی‌های صورت گرفته ماشین‌آلات مورد نیاز مناطق سیل‌زده توسط دانشگاه استان با هماهنگی سپاه ارسال شده است.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1476583
ارسال نظر
نظرات