شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 20:49 منتشر شده در مورخ: 1398/01/26 شناسه خبر: 1476584
فرمانده سابق تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر:
اقدام ترامپ بر محوبیت سپاه افزود
فرمانده سابق تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: اقدام گستاخانه گنجاندن سپاه در فهرست سازمان های تروریستی توسط ترامپ، باعث اتحاد و همبستگی هر چه بیشتر و محبوبیت سپاه دربین مردم ایران و انزوای کشور آمریکا خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس ؛ سردار محمد تقی صفری که پیش از ظهر امروز میهمان برنامه صندلی داغ دانشجویی دانشگاه پیام نور گناوه بود، افزود: آمریکای جنایتکار بجای اینکه کسانی را که در کشورهای یمن، افغانستان و عراق عملیات جنایتکارانه انجام و مردم مظلوم آن کشورها را به خاک و خون می کشند در فهرست گروههای تروریستی قرار دهد، با گستاخی تمام سپاه را که مدافع مردم است متهم به تروریست می کند.

وی گفت: سپاه نمی تواند در مقابل مسائل و مشکلاتی که در منطقه اتفاق می افتد، بی تفاوت باشد و در خارج از مرزها با دشمنان مبارزه می کند تا به نظام و انقلاب خدشه ای وارد نشود.

 

فرمانده سابق تیپ پیاده امام صادق (ع) بوشهر با اعیاد شعبانیه اظهارداشت: جانبازان با تحمل رنج و مشقت های فراوان عاشق ولایت و کشور خود هستند و تا پای جان از دستاوردهای انقلاب دفاع و حفاظت می کنند.

صفری  عنوان کرد: اقدام گستاخانه گنجاندن سپاه در فهرست سازمان های تروریستی توسط ترامپ، باعث اتحاد و همبستگی هر چه بیشتر و محبوبیت سپاه دربین مردم ایران و انزوای کشور آمریکا خواهد شد.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1476584
ارسال نظر
نظرات