شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 17:25 منتشر شده در مورخ: 1398/01/26 شناسه خبر: 1476586
توسط دانشگاه فرهنگیان بوشهر؛
معلمان جهادگر به مناطق سیل زده خوزستان اعزام شدند
گروهی از دانشجو معلمان پردیس علامه طباطبایی دانشگاه فرهنگیان بوشهر جهت امدادرسانی و خدمت به مردم مناطق سیل زده به خوزستان اعزام شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس ؛ گروهی از دانشجو معلمان پردیس علامه طباطبایی دانشگاه فرهنگیان بوشهر جهت امدادرسانی و خدمت به مردم مناطق سیل زده به خوزستان اعزام شدند.

 این گروه از دانشجومعلمان جهادگر داوطلب در منطقه ملاشیر خوزستان مستقر شده و در طبخ روزانه ۲۰۰۰ پرس غذا برای هموطنان سیل زده استان خوزستان با جمعیت هلال احمر و گروه خیریه دوستداران استان بوشهر همکاری می کنند.

دانشجومعلمان جهادگر در پی بروز حادثه سیل در استان خوزستان و در راستای امدادرسانی به آسیب دیدگان از محل جمعیت هلال احمر شهرستان گناوه به سمت خوزستان به وسیله این جمعیت اعزام شدند.

این کاروان توسط دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر، خیرین گروه دوستداران استان بوشهر با همکاری جمعیت هلال احمرشهرستان گناوه نسبت به راه اندازی کاروان کمک های مردمی به همراه اکیپ و تجهیزات آشپزخانه برای پخت غذای گرم روزانه ۲۰۰۰ پرس و توزیع در بین سیل زدگان استان خوزستان تشکیل شده که در اولین اعزام خود، تعدادی از دانشجویان جهادگر دانشگاه فرهنگیان بوشهر را نیز به همراه خود دارد.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1476586
ارسال نظر
نظرات