شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: مذهبی
ساعت: 10:20 منتشر شده در مورخ: 1398/01/26 شناسه خبر: 1476587
مدیر حج و زیارت استان همدان از کاهش ۴۰۰ هزار تومانی سفر کربلا خبر داد و گفت: به طور متوسط هفته‌ای ۲۰ کاروان از همدان به عتبات عالیات اعزام می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محسن ساغرچی مدیر حج و زیارت استان همدان از اعزام کاروان حجاج تمتع در نیمه دوم تیرماه خبر داد و اظهار کرد: کلاس‌های آموزشی حجاج از هفته گذشته آغاز شده است.

وی با بیان اینکه ۱۹ کاروان به علاوه یک کاروان فوق‌العاده از همدان اعزام خواهند شد افزود: این کاروان‌ها در قالب ۲ هزار و ۹۵۰ نفر به سرزمین وحی سفر خواهند کرد.
 
مدیر حج و زیارت استان همدان بیان کرد: طبق سال‌های گذشته پرواز‌های حج تمتع از همدان خواهد بود که برای زائران همدانی پرواز از همدان بسیار سهل‌الوصول است.
 
وی در ادامه در خصوص سفر عتبات عالیات نیز گفت: با توجه به رایگان شدن ویزای کشور عراق، هزینه سفر ۴۰۰ هزار تومان کاهش یافته است.
ساغرچی در پاسخ به چرایی اینکه همدان پرواز عتبات عالیات ندارد خاطرنشان کرد: سفر هوایی به عتبات از همدان متقاضی ندارد.
 
وی با بیان اینکه روزانه دو کاروان از همدان به عراق سفر می‌کنند تصریح کرد: به طور متوسط هتفه‌ای ۲۰ کاروان به عتبات اعزام می‌شوند که به مرور با نزدیک شدن به ماه رمضان کاهش می‌یابد.
 
مدیر حج و زیارت استان همدان با بیان اینکه معمولاً ماه رمضان سفر به عتبات عالیات با کاهش چشمگیری مواجه است افزود: اگر هم کاروانی باشد مدت زمان سفر به علت روزه‌داری افزایش می‌یابد.
 
منبع: باشگاه خبرنگاران
انتهای پیام/
http://dana.ir/1476587
ارسال نظر
نظرات