شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 15:30 منتشر شده در مورخ: 1398/01/26 شناسه خبر: 1476710
استفاده از تمام ظرفیت ها برای رونق تولید در سیستان و بلوچستان
معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان از تلاش برای استفاده از تمام ظرفیت ها جهت حل و فصل مشکلات واحدهای تولیدی با هدف رونق تولید در استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مسعود قائنی در گفتگو با عصرهامون، در خصوص ابلاغ تخصیص اعتبار جهت رونق تولید در استان، گفت: با توجه به ابلاغ تخصیص اعتبار از محل کمک های فنی و اعتباری یعنی بند الف تبصره 18، برای سال جاری، مقرر شده تا بانک های عامل در خصوص پذیرش اعتبارات، اسناد خزانه را بررسی و پس از انعقاد تفاهم نامه، زمینه تامین یارانه سود تسهیلات در بخش های ایجادی و سرمایه در گردش واحدهای تولیدی استان را فراهم کنند.

وی افزود: در همین راستا اولین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در سال جاری جهت حمایت و رونق تولید با حضور نمایندگان دستگاه های مرتبط و بانک های عامل روز گذشته در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، برگزار شد.

وی ادامه داد : بررسی و اتخاذ تصمیم در جهت اجرایی شدن ابلاغیه مقام عالی وزارت صنعت، معدن و تجارت و نحوه پذیرش اسناد خزانه جهت تامین یارانه سود تسهیلات طرح های ایجادی و سرمایه در گردش جهت واحدهای صنعتی استان از جمله موضوعات مطروحه در این جلسه بود.

قائنی خاطرنشان کرد: بر اساس ابلاغیه ای که در فروردین ماه امسال از سوی وزیر صمت صادر شد، استانداران باید از کلیه ظرفیت های استان برای حل و فصل مشکلات واحدهای تولیدی اعم از کوچک ، متوسط و بزرگ در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استفاده کرده و از ارجاع پرونده ها به جزء موارد خاص و ویژه به ستاد ملی خودداری کنند.

وی تصریح کرد: در این ابلاغیه جهت تفویض اختیار کارگروه به استان، دستگاه های اجرایی عضو کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، بر اساس بازه زمانی که اعلام شده است می بایست موارد مورد نظر به جهت ارسال به ستاد ملی را جمع بندی کنند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1476710
ارسال نظر
نظرات