شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 18:47 منتشر شده در مورخ: 1398/01/26 شناسه خبر: 1476729
سرپرست فرمانداری بردسکن خبر داد؛
تخلیه 50 درصد از منازل روستای "کلاته نو" در بردسکن
رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران بردسکن از تخلیه 50 درصد از منازل مسکونی روستای کلاته نو در این شهرستان خبر داد و گفت: نیروهای سپاه و انتظامی و دیگر نیروهای امدادی برای کمک به خانواده هایی که در معرض خطر سیل قرار دارند حضور دارند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابراهیم قاسم پور در گفت و گو با خبرنگار یار خراسانی، اظهار داشت: براثر شدت بارش باران و وقوع سیل، روستای کلاته نو در محاصره سیل قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه50  درصد منازل مسکونی روستای کلاته نو که در معرض خطر سیل بوده اند تخلیه شده است، خاطرنشان کرد: همه اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران در آماده باش کامل هستند و در محل روستای کلاته نو حضور دارند.

 سرپرست فرمانداری بردسکن همچنین تصریح کرد: علاوه بر اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران هم اینک نیروهای سپاه و انتظامی و دیگر نیروهای  امدادی برای کمک به خانواده‌های در معرض خطر سیل در این منطقه حضور دارند.

وی اذعان کرد: بارش باران از دیروز تاکنون در بردسکن تداوم داشته و بیشترین حجم آن به میزان ۸۰ میلیمتر در شهر مرکز این شهرستان ثبت شده است.

قاسم پور با اشاره به انسداد جاده بردسکن - شهرآباد عنوان کرد: مسیر جاده تعدادی دیگر از روستا‌های این شهرستان نیز بسته شده است لذا مردم از رفت و آمد‌های غیرضروری پرهیز کنند.

انتهای پیام /

http://dana.ir/1476729
ارسال نظر
نظرات