شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 16:18 منتشر شده در مورخ: 1398/01/26 شناسه خبر: 1476781
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان خبرداد؛
برخورد قاطع پلیس با قاچاقچیان مواد مخدر/ بیش از 10 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در زنجان کشف شد
جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از 10 کیلوگرم تریاک در یک عملیات پلیسی و دستگیری 3 نفر قاچاقچی توزیع کننده خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جعفر کردلو در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; اظهار کرد: در پی تلاش‌های اطلاعاتی انجام شده، یک باند از قاچاقچیان مواد مخدر که با شیوه‌های گوناگون اقدام به انتقال مواد مخدر از استانهای مرکزی به زنجان می‌کردند شناسایی شدند.

وی افزود: در ادامه تحقیقات صورت گرفته مشخص شد توسط این افراد یک محموله مواد مخدر از استانهای مرکزی کشور بارگیری و در حال انتقال به استان زنجان هستند که ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در یک عملیات ضربتی و هوشمندانه در اتوبان زنجان- قزوین دو دستگاه سواری پراید حامل مواد مخدر را شناسایی و آن را متوقف کردند.

وی عنوان کرد: در بازرسی به عمل آمده از خودروها بیش از 10 کیلوگرم تریاک کشف شد و 3 نفر اعضای این باند دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

کردلو در پایان بیان کرد: بی‌شک احساس مسئولیت شهروندان در مبارزه با مواد مخدر و جلوگیری از قاچاق کالا و ارائه اطلاعات و اخبار پیرامون این معضل اجتماعی به مرکز فوریت‌های پلیس می‌تواند گام موثری در برخورد با  قاچاقچیان و سوداگران مرگ باشد. 

وی خاطر نشان کرد: شهروندان زنجانی همکاری خوبی در این زمینه با پلیس دارند و این موضوع برای پلیس بسیار اهمیت دارد.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1476781
ارسال نظر
نظرات