شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 22:11 منتشر شده در مورخ: 1398/01/26 شناسه خبر: 1476805
با حضور مسئولان ارشد استان صورت گرفت؛
اعزام دومین محموله بزرگ کمک های مردمی کهگیلویه وبویراحمد به مناطق سیل زده+تصاویر
عصر امرو برای دومین بار مردم نوع دوست کهگیلویه و بویراحمد با اعزم کمک های خود به مناطق سیل زده همدردی خود را با سیل زدگان اعلام کردند، این محموله به همت مردم، سپاه فتح استان، استانداری و مجموعه های اداری استان ارسال شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از صبح زاگرس عصر امروز برای دومین بار مردم نوع دوست کهگیلویه و بویراحمد با اعزم کمک های خود به مناطق سیل زده همدردی خود را با سیل زدگان اعلام کردند، این محموله به همت مردم، سپاه فتح استان، استانداری و مجموعه های اداری ارسال شد.

 

 

در این مراسم فرماندهی سپاه فتح در خصوص کمک های  ارسالی به سیل زدگان گفت: امروز دومین محموله بوده، که از استان جمع آورری و به سمت خوزستان ارسال می شود.

 

 

وی بیان کرد: 31 کامیون از مناطق سردسیر اعزام شده و 6 کامیون در مسیر و از مناطق گرمسیر بوده، که برای کمک به سوی خوزستان اعزام می شود، و بخشی دیگر از کمک ها توسط موکبی که در خوزستان بوده جمع آوری شده، که بین خانوارهار های 4 الی 5 نفره تقسیم خواهد شد.

 

 

وی افزود: محموله بعدی کمک ها در بخش وسایل خانگی نظیر گاز، فرش، و دیگر وسایل زندگی ارسال خواهد شد.

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم گفت: از مجموعه های  سپاه، بسیج، و دیگر نهادهای اداری و مردم کهگیلویه و بویراحمد تشکر می کنم، در استان با اینکه  دچار سیل بزرگی بودیم، اما نوع دوستی مردمان کهگیلویه و بویراحمد به همگان ثابت شد، و اولین کاروان ها کمکهای آنها اعزام شد، و امروز دومین بار کمک ها در قالب 31 کامیون به مناطق سیل زده نظیر مناطق استان لرستان و خوزستان اعزام می شود.

 

احمدی افزود: در ادامه کمک ها با هماهنگی سپاه دیگر امکانات نظیر لوازم خانگی و در نهایتا برنامه های بازسازی در استان های لرستان، خوزستان را خواهیم داشت.

 

 
 

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در این مراسم گفت: از مجموعه سپاه فتح، استانداری و دستگاه های اداری کهگیلویه و بویراحمد برای اعزام کمک ها به مناطق سیل زده تقدیر و تشکر میکنم.

 

 
 
 

وی اظهار کرد: در این استان محرومیت هایی وجود دارد اما همگام با دیگر مردم کشور اقدام به امداد رسانی به سایر نقاط کشور شد که جای تقدیر و تشکر دارد.

 

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1476805
ارسال نظر
نظرات