شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 11:24 منتشر شده در مورخ: 1398/01/27 شناسه خبر: 1476829
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد:
راه برون‌رفت از مشکلات مدیریت انقلابی و جهادی است/دشمنان از اتحاد و همدلی ملت درهراسند
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد: راه برون‌رفت از مشکلات مدیریت انقلابی و جهادی است، ارزش کار نیروهای سپاه در کنار حادثه‌دیدگان سیل اخیر کشور به همگان ثابت کرد که سپاه یک نیروی مردمی است و دشمنان انقلاب اسلامی از این اتحاد و همدلی هراس دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آفتاب جنوب،در پی قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی از طرف دولت منحوس آمریکا، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد دیدار و با سپاه پاسداران اعلام همبستگی کرد.

هوشنگ صیدالی،مدیرعامل شرکت نفت و گازگچساران دراین دیدار به لزوم وفاق و همدلی بین سپاه و مجموعه صنعت نفت اشاره کرد و افزود: سپاه پاسداران به عنوان حافظ امنیت کشور در برابر توطئه های دشمنان ایستاده است و هیچ امری نمی تواند بین وفاق مردم ،دولت و سپاه خدشه وارد کند.

صیدالی تصریح کرد:گفته های دشمنان هرگز از وحدت و همدلی ما نمی کاهد بلکه این انسجام رابیشتر و روز افزون تر می کند.

سرهنگ حمیدخرمدل،فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد درادامه اظهارکرد: حفظ این انقلاب وظیفه همه ماست و تهدیدهای دشمنان هیچگاه برما سر اثر نکرده بلکه بر قدرت و همبستگی ملت ما افزوده است.

وی در ادامه با اشاره به پیشگامی مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در عرصه های انقلاب، افزود : مردم سراسر غیرت این استان همیشه  همگام و همراه بوده اند و نمونه بارز آنرا در نماز باشکوه جمعه این هفته در استان دیدیم و ما به خود می‌بالیم که درکنار چنین مردمان با نجابتی هستیم.

خرمدل تصریح کرد:درواقع راه برون‌رفت از مشکلات مدیریت انقلابی و جهادی است ،ارزش کار نیروهای سپاه در کنار حادثه‌دیدگان سیل اخیر کشور به همگان ثابت کرد که سپاه یک نیروی مردمی است و دشمنان انقلاب اسلامی از این اتحاد و همدلی هراس دارند.

درپایان سرهنگ جهانگیرانصاری، جانشین فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد از همکاری های شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با این نهاد انقلابی قدردانی به عمل آورد.

 

 
انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1476829
ارسال نظر
نظرات