شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 09:25 منتشر شده در مورخ: 1398/01/27 شناسه خبر: 1476858
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد:
دستگیری 5 نفر از عوامل سرقت‌های مسلحانه در جنوب شرق کشور
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش شبانه‌روزی پلیس ۵ نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر و ۷ فقره انواع سرقت مسلحانه کشف شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون، سردار محمد قنبری اظهار کرد: پلیس آگاهی با همکاری دیگر رده‌های عملیاتی سیستان و بلوچستان در بررسی پرونده‌های سرقت‌های مسلحانه 5 نفر از عاملان این سرقت‌ها را شناسایی و تحت مراقبت قرار داد. 

وی بیان کرد: در این راستا ماموران انتظامی شهرستان‌های زاهدان، سراوان، چابهار و خاش با هماهنگی‌های قضائی در 6 روز گذشته این سارقان مسلح را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنها یک قبضه سلاح کلاش، 2 قبضه کلت کمری و یک قبضه اسلحه شکاری دولول به همراه مهمات مربوطه کشف کردند. 

فرمانده انتظامی استان بیان کرد: در این رابطه 3 دستگاه خودرو، 6 دستگاه تلفن همراه و تعدادی مدارک هویتی سرقتی کشف و به مالباختگان تحویل مراجع قضایی شده و 2 مالخر اموال مسروقه نیز دستگیر شدند که تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرائم احتمالی ادامه دارد. 

قنبری خاطرنشان کرد:  پلیس با سارقان به عنف و مخلان نظم و آرامش که باعث برهم زدن امنیت جامعه می‌شوند با جدیت و اقتدار برخورد می‌کند و کسانی که حقوق شهروندی را ضایع می‌کنند باید در پیشگاه عدالت پاسخگوی اعمال مجرمانه خود باشند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1476858
ارسال نظر
نظرات