شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 19:22 منتشر شده در مورخ: 1398/01/28 شناسه خبر: 1477089
با حضور مسئولان استانی و شهرستانی صورت گرفت؛
برگزاری سومین همایش تجلیل از سفیران سلامت دانش آموزی شهرستان بهمئی+تصاویر
همایش تجلیل از سفیران سلامت دانش آموزی بهمئی ، مراقبین سلامت و مدیران مدارس برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از آوای ماغر؛ سومین همایش تجلیل از سفیران سلامت دانش آموزی بهمئی ، مراقبین سلامت و مدیران مدارس ظهر امروز با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان بهمئی در این همایش ابتدا با خیر مقدم به مدعوین، به بیان موضوعات مرتبط با سلامت دانش آموزان پرداخت.

صادق جریده از همکاری و تعامل بسیار خوب شبکه بهداشت و درمان شهرستان در راستای ترویج سلامت و خود مراقبتی و اجرای موفق طرح دانش آموزی سفیران سلامت، تقدیر و تشکر کرد.

فریبا حسینی، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه این همایش پیرامون برنامه سفیران سلامت دانش آموزی، رعایت نکات بهداشتی فردی از جمله بهداشت دهان و دندان، بیماریهای واگیر وغیر واگیر، آهن یاری، ویتامین دی و دیگر برنامه‌های مشترک با شبکه بهداشت و درمان صحبت کرد.

در پایان این همایش  از سفیران سلامت دانش آموزی ، مراقبین سلامت و مدیران مدارس و رابطین بهداشت و سلامت شهرستان به همت اداره آموزش و پرورش و شبکه بهداشت با حضور مسئولین استانی و شهرستانی تجلیل شد.

 

تصاویر تکمیلی:

 
انتهای پیام/
 
http://dana.ir/1477089
ارسال نظر
نظرات