شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 12:55 منتشر شده در مورخ: 1398/01/28 شناسه خبر: 1477276
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان:
امداد رسانی تا عادی شدن وضعیت شهرستان حمیدیه ادامه دارد
فرمانده سپاه ثارالله کرمان گفت: هر آنچه از کمک های مردمی که از سوی کرمانیها توسط نواحی سپاه جمع آوری شده است را به سپاه حمیدیه انتقال داده و انشاءالله پس از عادی شدن شرایط، آمارکمک رسانی گزارش می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛غلامعلی ابوحمزه، فرمانده سپاه ثارالله کرمان در گفتگو با راه آرمان؛ در رابطه با اقدامات انجام شده توسط سپاه در خوزستان گفت: در برنامه ریزی انجام شده توسط سپاه کشوری تعیین شد که در هشت شهرستان خوزستان هشت سپاه به عنوان معین حضور پیدا کرده و پشتیبانی های لازم را نسبت به این شهرستان ها داشته باشند.

وی ادامه داد: شهرستان ولایت مدار و شهید پرورحمیدیه که نقش بسیار برجسته ای در دوران دفاع مقدس داشته است به عهده ی سپاه ثارالله کرمان گذاشته شده است و اکنون چندین روز است که با حضور در این شهرستان به اتفاق جمعی از مسئولین معاونت ها، حوزه نمایندگی، حفاظت اطلاعات و سایر نیروها با سپاه ناحیه ی حمیدیه همکاری لازم را انجام می دهیم.

ابوحمزه ضمن اشاره به نیازمندیهای مردم حمیدیه در شرایط کنونی گفت: کیسه و نایلون از جمله نیازمندیهای ضروری است که در این منطقه بدان احتیاج است.

فرمانده سپاه ثارالله کرمان اظهار داشت: هر آنچه از کمک های مردمی که از سوی کرمانیها توسط نواحی سپاه جمع آوری شده است را به سپاه حمیدیه انتقال داده و انشاءالله پس از عادی شدن شرایط، آمارکمک رسانی گزارش می شود.

وی ادامه داد: مسئولیت بخشی از کمک های مردمی که از طریق هلال احمر وارد می شود به عهده ی فرمانداری و استانداری است و اکنون نیروهای استانداری کرمان با استقرار در حمیدیه و با هماهنگی های انجام شده با سپاه این شهرستان در حال خدمت رسانی به مردم هستند.

انتهای پیام

http://dana.ir/1477276
ارسال نظر
نظرات