شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 12:55 منتشر شده در مورخ: 1398/01/28 شناسه خبر: 1477304
اجرای برنامه های هفته جوان با رویکرد کمک به مردم سیل زده
معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان از اجرای اجرای برنامه های هفته جوان با رویکرد کمک به مردم سیل زده خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مینا مقیمی در گفتگو با عصرهامون، از برگزاری بیش از 45 برنامه فرهنگی متنوع با مشارکت ادارات و سازمان های مردم نهاد استان به مناسبت هفته جوان  خبر داد و گفت: برگزاری جشن های گلریزان، نشاط و همدلی در اکثر شهرستان ها، برگزاری همایش های پیاده روی و کوهپیمایی، برگزاری مسابقات ورزشی و بومی محلی، کرسی های آزاد اندیشی، پاکسازی محیط زیست و تجلیل از جوانان برتر، دیدار سمن های جوانان با نماینده ولی فقیه استان و استاندار، سخنرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان پیش از خطبه های نماز جمعه، غباروبی گلزار شهدا و دیدار و تجلیل از خانواده شهدا و ... از جمله برنامه های این اداره کل به مناسبت هفته جوان است.

وی ادامه داد: رویکرد برنامه های هفته جوان در سال جاری با توجه به حادثه سیل اخیر در برخی نقاط کشور بر کمک به مردم سیل زده از طریق برپایی جشن گلریزان است.

وی افزود: این جشن، چهارم اردیبهشت ماه با حضور مهندس آل اسحاق مدیرکل طرح های ملی و فراگیر جوانان وزارت خانه، در سینما هلال زاهدان برگزار خواهد شد.

وی با تاکید بر برگزاری ستادهای ساماندهی جوانان در شهرستان های استان تصریح کرد: در تلاشیم تا تمامی دستگاه ها، جوانان نخبه و خوش فکر معرفی و از آن ها تجلیل به عمل آید.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1477304
ارسال نظر
نظرات