شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 14:30 منتشر شده در مورخ: 1398/01/28 شناسه خبر: 1477377
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل:
گردشگری ورزشی اردبیل در سال جدید توسعه می یابد
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: با توجه به ظرفیت های استان اردبیل توسعه گردشگری ورزشی در اولویت اقدامات سال جاری قرار خواهد گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از سبلان‌ما،نادر فلاحی،صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به ظرفیت های استان اردبیل توسعه گردشگری ورزشی در اولویت اقدامات سال جاری قرار خواهد گرفت.

وی افزود: توریسم ورزشی یکی از آیتم های پررنگ توسعه گردشگری محسوب می شود و در این خصوص از ظرفیت مسابقات لیگ ملت های جهانی والیبال که در خرداد ماه سال جاری برگزار خواهد شد، بهره خواهیم برد.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: همچنین افشین داوری، رییس فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران در جلسه اخیر شورای عالی ورزش در استان به ظرفیت های گردشگری ورزشی استان اردبیل اشاره کرد و اردبیل را مستعد توسعه در این حوزه دانست.

فلاحی افزود: لازم است مسؤولان استانی نیز با همکاری سایر ارگان ها از ظرفیت برگزاری این مسابقات و زیرساخت‌هایی که در خصوص گردشگری ورزشی در استان در حال ساخت است استفاده نمایند.

وی بیان داشت: این مسابقات با حضور تیم های ایران- پرتغال- فرانسه-استرالیا برگزار خواهد شد که حضور بازیکنان و نمایندگان این کشورها در استان اردبیل می تواند بستری برای معرفی هرچه بیشتر جاذبه های تاریخی و طبیعی استان باشد.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل عنوان کرد: همچنین جاذبه های تاریخی و طبیعی استان اردبیل در قالب کلیپ ۲۰ دقیقه ای در زمان برگزاری این مسابقات در اردبیل، در شهر لوزان سوییس و مقر دایمی فدراسیون جهانی والیبال به نمایش گذاشته خواهد شد.

فلاحی گفت: با همت اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل مراسم استقبال از تیم های خارجی حاضر در این مسابقات در مجموعه جهانی شیخ صفی الدین اردبیلی و موزه باستانشناسی به عمل خواهد آمد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1477377
ارسال نظر
نظرات