شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قم
ساعت: 18:40 منتشر شده در مورخ: 1398/01/28 شناسه خبر: 1477407
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم خبر داد:
دریافت بیش از 1500 اثر در دبیرخانه کنگره شعر آئینی از سراسر کشور
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم با اشاره به اینکه بیشترین آثار از قم با 450 اثر می باشد، گفت: بیش از 1500 اثر در دبیرخانه کنگره شعر آئینی از سراسر کشور دریافت شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از قم فردا، سید موسی حسینی کاشانی  در گفتگو با خبرنگاران  بااشاره به نمایشگاه کتاب تهران، اظهار داشت: این نمایشگاه به دلیل فرارسیدن ماه مبارک رمضان از تاریخ 4 تا 14 اردیبهشت برگزار خواهد شد.


وی ادامه داد: امسال هم مانند سال های گذشته به صورت ویژه اصحاب رسانه و هنر را برای بازدید از این نمایشگاه اعزام خواهیم کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم با اشاره به کنگره شعر آئینی، ابراز داشت: فراخوان این کنگره در سال قبل داده شد و بیش از 1500 اثر از کل کشور به دبیرخانه رسید.

وی بیان داشت: دبیری این کنگره با استاد مجاهدی می باشد ؛ بیشترین آثار رسیده از قم با 450 اثر ، تهران با 176 اثر، خراسان با 156 اثر، خوزستان با 116، اصفهان با 60 و استان مرکزی با 48 اثر می باشد.

حسینی کاشانی اضافه کرد: اختتامیه این کنگره در 13 اردیبهشت برگزار خواهد شد که در این روز از 14 اثر برتر تجلیل به عمل خواهد آمد.

وی در ادامه با اشاره به ایجاد پویش هنرمندان و اهالی رسانه ای استان برای کمک به سیل زدگان استان گفت: نهم فروردین ماه، محموله کمک های اهالی هنر قم به آق قلای گلستان ارسال شد.

وی، اعزام هنرمندان برای اجرای برنامه های هنری در مناطق سیل زده را ضروری دانست و گفت: هنرمندانی که آمادگی اجرای برنامه هنری در مناطق سیل زده به ویژه مناطق سیل زده لرستان را دارند، آمادگی لازم برای اعزام این هنرمندان وجود دارد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1477407
ارسال نظر
نظرات