شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 19:05 منتشر شده در مورخ: 1398/01/28 شناسه خبر: 1477516
رئیس پلیس فتا اردبیل؛
سال پنهان‌کاری زن جوان، دو روز بعد از ازدواج در اردبیل فاش شد
رئیس پلیس فتا استان اردبیل از فاش شدن یک پرونده مزاحمت اینترنی بعد از هشت سال پنهان کاری شاکیه خبر داد و گفت: متهم از طریق پیام‌رسان تلگرام برای نوعروس ایجاد مزاحمت می‌کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  سبلان‌ما، سرهنگ علی قهرمان طالع بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: در پی مراجعه شاکیه به همراه همسر خود به پلیس فتا اردبیل و طرح شکایت در خصوص اینکه چند سالی است شخصی از طریق فضای مجازی اقدام به مزاحمت و تهدید انتشار عکس‌های شخصی وی می‌کند، خواستار رسیدگی قانونی به اظهارات خود شد.

وی بیان کرد: شاکیه با بیان اینکه دیگر قادر به پنهان‌کاری نبوده و به دلیل علاقه به همسر و زندگی‌شان می‌خواهد هر چه زودتر به زندگی طبیعی خود برگردد.

رئیس پلیس فتا استان اردبیل گفت: طبق اظهارات این شاکیه این رابطه دوستی 8 سال قبل به مدت کوتاهی اتفاق افتاده و در این مدت با تهدیدات متهم با عذاب زندگی کرده و دیگر نمی‌تواند ادامه دهد ، خواستار برخورد قاطع پلیس با مجرم شد.

وی افزود: پس از بررسی‌ها و اقدامات پلیس فتا، مشخص شد که شاکیه سال‌ها قبل با پسر جوانی دوست بوده و این رابطه دوستی منجر به تهیه تعدادی عکس خصوصی شاکیه از سوی متهم شده و این عکس‌ها ابزاری برای اخاذی طلا، پول نقد و حتی سفته از سوی وی شده است.

قهرمان طالع تصریح کرد: در نهایت کارآگاهان سایبری با روش‌های تخصصی ضمن کشف محل زندگی متهم ، وی را دستگیر کردند و به پلیس فتا استان انتقال دادند و پس از تکمیل پرونده مجرم جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی تحویل داده شد.

رئیس پلیس فتا استان اردبیل بیان کرد: والدین به‌عنوان رکن اصلی خانواده در صورت بروز چنین قضایایی عجولانه تصمیم نگرفته و با موضوع به‌صورت منطقی برخورد کرده و با اعتماد به پلیس، راه قانونی را در پیش‌گرفته و به‌هیچ‌وجه شخصاً اقدام به یافتن مزاحم با برقراری ارتباط، قرار ملاقات حضوری نکنند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1477516
ارسال نظر
نظرات