شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 19:05 منتشر شده در مورخ: 1398/01/28 شناسه خبر: 1477518
فرمانده سپاه اردبیل:
اتحاد ارتش و سپاه خاری در چشم دشمنان و بدخواهان نظام است
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: همبستگی ارتش و سپاه خاری در چشم دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و کسانی که به دنبال ایجاد رخنه میان این دو نیروی مقدس نظام هستند، است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما، سردار سرتیپ دوم پاسدار جلیل بابازاده قانع ظهر امروز در دیدار با فرمانده تیپ 40 متحرک هجومی ارتش اظهار داشت: همبستگی ارتش و سپاه خاری در چشم دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و کسانی که چشم دیدن وحدت ارتش و سپاه را ندارند و به دنبال ایجاد رخنه میان این دو نیروی مقدس نظام هستند، است.

وی افزود: دشمنان نظام و بدخواهان انقلاب و وحدت مردم این را بدانند ارتش و سپاه برای پیشبرد اهداف نظام و نابودی دشمنان اسلام و کشور تا پای جای در کنار هم خواهند بود.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد: ارتش معظم در طول دوران هشت سال دفاع مقدس همچون کوه‌های باصلابت مقتدرانه مقابل جنگ ظالمانه عراق و در عملیات‌های بیت‌المقدس و آزادسازی خرمشهر در کنار سپاه در مقابل دشمنان ایستادگی کردند و امروز ما باید قدردان تلاش‌های این نیرو‌ها باشیم.

بابازده با قدردانی از خدمات ارزنده ارتش در امدادرسانی و خدمت به مردم سیل‌زده کشور گفت: نیروهای ارتش در حادثه سیل کشور شرافت و مردانگی خود را به نمایش گذاشتند.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل تصریح کرد: دشمنان ما بدانند که سپاه و ارتش تحت امر مقام معظم رهبری است و همیشه در کنار هم خواهند بود و از یکدیگر هیچگاه جدا نمی‌شوند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1477518
ارسال نظر
نظرات