شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 22:22 منتشر شده در مورخ: 1398/01/28 شناسه خبر: 1477536
در فاصله کمتر از یک ماه از آغاز سال جدید؛
ورود دومین کشتی لاینر کانتینری به بندر چابهار
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از ورود دومین کشتی لاینر کانتینری در مدت کمتر از یک ماه به چابهار، بزرگترین بندر اقیانوسی کشور خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بهروز آقایی در گفتگو با عصرهامون، گفت: دومین کشتی لاینر کانتینری از ابتدای سال جاری، صبح امروز از مبدا بنادر هندوستان وارد این بندر شد و در حال حاضر عملیات تخلیه و بارگیری آن در حال انجام است.


وی ادامه داد: راه اندازی این خط لاینر تأثیر به سزایی در کاهش زمان و هزینه های وارده بر قیمت نهائی کالا دارد که زمینه حمل کالاهای تجار کشورهای هندوستان، افغانستان، آسیای میانه و کشورهای CIS را فراهم می کند.

وی با بیان اینکه تجار و صاحبان کالا می توانند از این شرایط استفاده مطلوب کنند تصریح کرد: با توجه به موقعیت جغرافیایی ممتاز، تخفیفات و مشوق های تعرفه ای و غیر تعرفه ای تخصیص یافته به بندر چابهار، امروز شاهد حضور چندین کشتی بصورت همزمان در این بندر استراتژیک هستیم.

آقایی در پایان خاطرنشان کرد: کاهش زمان انتظار کشتی ها برای پهلودهی و همچنین زمان سرویس دهی عملیاتی با استفاده از تجهیزات مدرن تخلیه و بارگیری، ارائه خدمات بموقع و ایمن، ارتقاء قابل ملاحظه نرم های عملیاتی تخلیه کالا از جمله دلایل کسب عنوان چهارمین بندر کانتینری کشور در سال گذشته بوده است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1477536
ارسال نظر
نظرات