شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 10:13 منتشر شده در مورخ: 1398/01/29 شناسه خبر: 1477606
آزادی گروگان 14 ساله در خاش
فرمانده نیروی انتظامی سیستان وبلوچستان گفت: با تلاش پلیس آگاهی شهرستان خاش، نوجوان 14 ساله از چنگال گروگان گیران آزاد و به آغوش خانواده بازگشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون؛ سردار محمد قنبری اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110  در تاریخ هجدهم فروردین ماه جاری مبنی بر وقوع یک فقره آدم ربایی در خیابان "بهداشت " شهرستان خاش، بلافاصله تیمی از پلیس آگاهی به آدرس اعلامی اعزام شد.

 وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد 2 نفر ناشناس با سر و صورت پوشیده یک پسر 14 ساله را در راه مدرسه با زور و تهدید سوار یک دستگاه پژو 405 کرده و متواری شده اند و از آنجا به شهرستان ایرانشهر و سپس توسط 3 نفر دیگر به شهرستان دلگان بردند.

این مقام انتظامی گفت: با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله طرح مهار در سطح شهرستان اجرا و در ادامه تحقیقات مشخص شد گروگان گیری به دلیل اختلافات مالی صورت گرفته است.

قنبری تصریح کرد: با توجه به اقدامات فنی و تخصصی پلیس و تعامل با بزرگان و ریش سفیدان برای آزادی فرد ربوده شده، آدم ربایان عرصه را برخود تنگ دیده و  سرانجام گروگان را در یکی از خیابان های شهرستان خاش رها کردند.

فرمانده انتظامی استان خاطر نشان کرد: فرد ربوده شده صحیح و سالم به آغوش خانواده بازگشت و با توجه به سرنخ های به دست آمده دستگیری عاملان جرم در دستور کار پلیس قرار دارد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1477606
ارسال نظر
نظرات