شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 11:28 منتشر شده در مورخ: 1398/01/29 شناسه خبر: 1477641
امام جمعه اردبیل:
نیروهای مسلح ایران بزرگترین پشتوانه مردمی را در جهان دارند/ اتحاد سپاه و ارتش دشمن را عصبانی کرد
امام جمعه اردبیل در مراسم روز ارتش گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بزرگترین پشتوانه مردمی را در جهان دارند و تا همیشه عزتمند و مقتدر باقی خواهند ماند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سبلان‌ما،  سید حسن عاملی امروز در مراسم روز ارتش در اردبیل با تاکید بر اینکه، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بزرگترین پشتوانه مردمی را در جهان دارند، اظهار داشت: نیروهای مسلح عزتمند و مقتدرما، به خاطر کارهای ارزشمندی که انجام داده اند امروز در قلب مردم جای دارند و برای همیشه عزتمند خواهند ماند. 

وی خطاب به آمریکایی‎ها و دشمنان ایران اسلامی گفت: اگر می‎خواهید با نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران مردانه مبارزه کنید، راهش این نیست که  مجموعه ای را در لیست تروریستی قرار بدهید که ریشه تروریسم را در منطقه نابود کرده است.

امام جمعه اردبیل با بیان اینکه بزرگترین توطئه قرن توطئه داعش بود، تصریح کرد:  نه تنها کشور ما بلکه کل منطقه مدیون سپاه پاسداران است؛ اگر حضور باعظمت سپاه  و ارتش جمهوری اسلامی ایران در سوریه نبود این منطقه به حمام خون تبدیل می شد.

وی گفت: سپاه همیشه سربلند است و برای همیشه سربلند خواهد ماند.

 نماینده ولی فقیه در استان اردبیل، با اشاره به حضور به موقع و موثر نیروهای مسلح در مناطق سیل زده ، اظهار داشت: این خدمات متواضعانه نشان دادکه نیروهای مسلح در قلب مردمند و برای همیشه عزتمند خواهند ماند.

وی تاکیدکرد:  اتحاد و انسجام ارتش و سپاه و حمایت همه مردم از سپاهی ها پس از اقدام نابخردانه آمریکا حرکتی ارزشمند بود که دشمنان را عصبانی کرد.

عاملی گفت:  بی تردید انسجام ملی و وحدت ملت ایران، دشمن را در برابر ما خاضع کرده و ثابت می کند که ملت ایران جز در برابر حق تعالی سر تعظیم در برابر کسی فرود نمی آورد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1477641
ارسال نظر
نظرات