شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 15:00 منتشر شده در مورخ: 1398/01/29 شناسه خبر: 1477758
فرمانده انتظامی استان قزوین:
کلاهبرداران میلیاردی در دام پلیس افتادند
فرمانده انتظامی استان از دستگیری 2 کلاهبردار حرفه‌ای با تلاش ماموران آگاهی قزوین خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ مهدی حاجیان در گفت‌وگو با  شاخص، اظهار کرد: درپی وصول یک فقره پرونده با موضوع کلاهبرداری و فروش واحدهای آپارتمانی و مغازه به چندین نفر و با توجه به اینکه اکثر مال باختگان از قشر کارگر و زحمتکش بودند، با تشکیل یک کارگروه ویژه موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: با تلاش فنی ماموران پلیس آگاهی هویت یکی از متهمان در قزوین شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان قزوین اضافه کرد: با اقدامات فنی و شگردهای پلیسی صورت گرفته، متهم دیگر پرونده نیز در یکی از استان‌های هم جوار شناسایی و پس از اخذ نیابت قضائی و هماهنگی لازم، وی نیز با تلاش ماموران طی یک اقدام ضربتی در استان تهران دستگیر و به پلیس آگاهی استان قزوین منتقل شد.

حاجیان خاطرنشان کرد: متهمان در بازجویی‌های تخصصی و فنی ماموران آگاهی استان به بزه انتصابی و کلاهبرداری از شهروندان به مبلغ حدودا ۶ میلیارد ریال از طریق فروش یک واحد آپارتمانی به چندین نفر اعتراف کردند.

این مقام انتظامی در پایان با اشاره به اینکه متهمان پس از تکمیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند، تصریح کرد: تاکنون این پرونده چندین شاکی داشته و شهروندانی که به این شیوه و شگرد مورد کلاهبرداری قرار گرفته‌اند با مراجعه به پلیس آگاهی استان جهت پیگیری موضوع از طریق قانونی اقدام کنند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1477758
ارسال نظر
نظرات