شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 14:59 منتشر شده در مورخ: 1398/01/29 شناسه خبر: 1477760
جشن‌های شعبانیه در قزوین برگزار می‌شود
سلسه جشن‌های اعیاد شعبانیه همراه با برنامه‌های شاد و مفرح و جمع آوری و اهدای هدایا به همت مجموعه فرهنگی و مذهبی محسن الزهرا(س) برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  شاخص، سلسه جشن‌های اعیاد شعبانیه همراه با برنامه‌های شاد و مفرح و جمع آوری و اهدای هدایا به همت مجموعه فرهنگی و مذهبی محسن الزهرا تا اول اردیبهشت بر گزار می‌شود.

حجت الاسلام میلاد قلی پور مسئول برگزار کننده این برنامه‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: باید تلاش کنیم تا اعیاد شعبانیه و به ویژه جشن نیمه شعبان به شکلی منسجم و مطلوب به عنوان محوریت برنامه‌های میلادیه در سطح استان برگزار شود.

مسئول فرهنگی محسن الزهرا ادامه داد: هدف از اجرای این برنامه‌ها برگزاری جشن در مناطق قشر آسیب پذیر، افراد متجاهر ، سالمندان و کودکان به جای جشن‌های خیابانی است.

وی افزود: متاسفانه این گونه حرکت‌ها میان اقشار مذهبی بسیار کم بوده و تاکنون چنین اقدامی صورت نگرفته است؛ بنابراین ما سعی کردیم با این حرکت علاوه بر تجدید روحیه و تاثیر پذیری آن‌ها در کارهای فرهنگی بتوانیم سهم کوچکی در خوشحال کردن مردم داشته باشیم.

این مسئول خاطرنشان کرد: سخنرانی توسط یکی از مسئولین استانی، اجرای گروه  سرود صراط، مولودی سرایان، مداحان و اهدای جوایز به مجموعه هدف و اجرای برنامه‌های شاد و متنوع از برنامه‌های درنظر گرفته شده برای این روزها است.

قلی پور گفت: این جشن‌ها در سالن باستانی(زروخانه)، حسینیه  معراج شهدا، مرکز خدمات اجتماعی شهرداری(گرمخانه)، مرکز روان بهار، مرکز ذهنی پویا، مرکز سالمندان نیکان، مرکز سالمندان امیر المومنین برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1477760
ارسال نظر
نظرات