شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 14:54 منتشر شده در مورخ: 1398/01/29 شناسه خبر: 1477762
مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل خبرداد:
فوت و مصدومیت ۲ امدادرسان اردبیلی در مناطق سیل‌زده لرستان
مدیرکل بنیاد مسکن استان لرستان از درگذشت ۲ امدادرسان اردبیلی در حین خدمت رسانی در مناطق سیل‌زده لرستان خبرداد و گفت: این دو امدادگر بر اثر سانحه تصادف جان باختند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما، فرهاد سبحانیمدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل پیش از ظهر امروز  از درگذشت ۲ امدادرسان اردبیلی در حین خدمت رسانی در مناطق سیل‌زده لرستان خبرداد و گفت: این دو امدادگر بر اثر سانحه تصادف جان باختند.

وی با اشاره به جان باختن دو امدادرسان اردبیلی در مناطق سیل‌زده لرستان گفت: شب گذشته چهار نفر از نیروهای بنیاد مسکن اردبیل به‌عنوان استان معین در شهر معمولان که در حال بازسازی مناطق سیل‌زده هستند، پس از بازگشت از روستا و در حین مأموریت دچار سانحه تصادف شدند.

وی با بیان اینکه دو نفر از آن‌ها جان خود را از دست داد و دو نفر دیگر مجروح شدند افزود: در این حادثه رضا حبوبی معاون فنی  امور اجرایی ماشین آلات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل و مهدی صادق‌زاده جان باختند و لطیف عبدالله‌زاده معاون بازسازی استان اردبیل و شهریار اصغر زاده مجروح شدند.

مدیرکل بنیاد مسکن استان لرستان عنوان کرد: مراسم وداع و تشییع پیکر دو نفر از خدمتگزاران بنیاد مسکن استان اردبیل امروز پنج‌شنبه رأس ساعت ۱۴ در مسجد بعثت خرم‌آباد برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ج

http://dana.ir/1477762
ارسال نظر
نظرات