شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 13:40 منتشر شده در مورخ: 1398/01/30 شناسه خبر: 1477863
در نشست شورای مواد مخدر کهگیلویه وبویراحمد مطرح شد؛
کشف پنج تن مواد مخدر در سال 97/انهدام 36 باند مواد مخدر در استان+تصاویر/فیلم
دبیر شورای مواد مخدر استان گفت: سال گذشته هزار و 704 نفر در ارتباط با مواد مخدر در استان دستگیر و 36 باند منهد شد، همچنین 340 خودرو از این قاچاقاچیان توقیف شده است و 114 منطقه آلوده در سال گذشته پاکسازی شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس، رضایی دبیر شورای مواد مخدر استان در جلسه شورای مواد مخدر گزارشی از عمکرد یک ساله شورای مواد مخدر ارائه داد و گفت: سال گذشته قریب به پنج تن کشفیات مواد مخدر در استان داشتیم که که ۱۴درصد نسبت به سال ۹۶افزایش داشته است.

 

وی گفت: سال گذشته هزار و 704 نفر در ارتباط با مواد مخدر در استان دستگیر شدند و 36 باند منهد شد همچنین 340 خودرو از این قاچاقاچیان توقیف شده است و 114 منطقه آلوده در سال گذشته پاکسازی شدند.

 

دبیرشورای مواد مخدر استان افزود: هزار و ۱۸۵خرده فروش در این مناطق دستگیر شدند همچنین تا کنون 251 کیلوگرم مواد مخدر در استان کشف و ضبط شده است.
 
 
رضایی با اشاره به جمع آوری معتادان متجاهر در استان در ایام عید گفت: ما معتاد متجاهر به  معنای واقعی در استان نداریم اما در سال گذشته 35 نفر دستگیر شدند و به کمپ های ترک اعتیاد انتقال داده شدند و مدتی در آنجا نگهداری می شوند.
 
 
---
 
 
نظری معاون سیاسی امنیتی استاندار نیز د ر این جلسه  گفت: گویا بیمه سلامت همکاری خود را قطع کرده است انتظار می رود این موضوع نیز پیگیری شود که بحث بیمه معتادان نیز مشکلی نداشته باشند.
 
 
وی ادامه داد:  گزارشی از سال گذشته ارایه شد عملکرد قابل قبولی است از زحمات همه افراد و کمیته ها تقدیر و تشکر می کنم مصوبات غالب کیمته ها بالای ۹۰درصد اجرا شده است انتظار داریم بقیه مصوبات نیز اجرایی شود  که به اجرای  ۱۰۰درصدی مصوبات برسیم.
 
 
 
---
 
 
معاون سیاسی امنیتی استاندار تصریح کرد: نیاز است که مرکز استان با این جمعیت مرکز بستری داشته باشد در استان مرکز بستری نداریم و تاکید می شود این مرکز راه بیفتد رییس دانشگاه  علوم پزشکی در کمیته برنامه ریزی به ساخت این مرکز اشاره کند که زودتر راه بیفتد.
 
 
نظری عنوان کرد: بیمه سلامت نیز مشکلی که دارد بر طرف شود کمک خوبی برای بیماران کم بضاعت و بی بضاعت بود و نیاز است که پیگیری شود کمیته مقابله نیز باید تشکیل شود.
 
 
 
نظری به بارش های اخیر استان اشاره کرد و گفت: تلاش خوبی در ایام بارندگی ها در استان شد استان ما بارش ۱۴۰۰میلی متری داشت اما حداقل خسارت جانی و مالی را داشته است  فضای همدلی خوبی  نیز در استان حاکم بود و  از رسانه ها تقدیر و تشکر می کنیم کمتر سراغ حاشیه ها رفتند عملکرد مجموعه استان، مردم، مسولان و  رسانه ها جای تقدیر و‌تشکر دارد.
 
 
 
وی ادامه داد: با وجود وضعیت اقتصادی و شرایطی که در کشور وجود دارد اما در عرصه آسیب های اجتماعی در خیلی جاها بیشتر از صد درصد افزایش اعتبار داشتیم و این نشان می دهد دولت نسبت به آسیب ها بی تفاوت نیست و کمک می کنند دستگاه های و سمن های ما تلاش می کنند که کاهش رشد آسیب های اجتماعی را در استان داشته باشیم.
 
انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1477863
ارسال نظر
نظرات