شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 16:18 منتشر شده در مورخ: 1398/01/30 شناسه خبر: 1477957
معاون پرورشی آموزش و پرورش استان اردبیل:
رقابت ۱۷۰۰ دانش آموز در مرحله استانی سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل از رقابت ۱۷۰۰ دانش آموز استان در سی و هفتمین دوره مسابقات استانی قرآن ، عترت و نماز خبر داد و گفت: این مسابقات در شهرستان نیر برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید غلامحسن خلیلی موسوی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، از رقابت ۱۷۰۰ دانش آموز استان در سی و هفتمین دوره مسابقات استانی  قرآن ، عترت و نماز خبر داد و گفت: این مسابقات با هدف تشویق و ترغیب برای توسعه فرهنگ قرآنی ، ایجاد رقابت بین دانش آموزان جهت کسب مهارت و انس بیشتر با قرآن کریم به میزبانی شهرستان نیر برگزار می شود.

وی با بیان اینکه در مرحله آموزشگاهی سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن ، عترت و نماز استان بیش از ۹۴ هزار نفر دانش آموز رقابت کردند، گفت: مرحله منطقه ای این دوره از مسابقات نیز با شرکت ۹۵۰۰ نفر در مناطق ۱۹ گانه استان اردبیل برگزار گردیده و از این میان ۱۷۰۰ دانش آموز برگزیده و منتخب استان به میزبانی شهرستان نیر به رقابت پرداختند.
 
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل تعداد شرکت کنندگان در مرحله استانی را ۷۳۰ نفر دختر در ۱۲ رشته و ۸۷۰ نفر پسر در ۱۴ رشته در این دوره از مسابقات دانست و ابراز داشت: ۱۱۰ نفر از برگزیدگان استانی به مرحله کشوری مسابقات که در استان های زنجان و خراسان رضوی برگزار می شود راه می یابند.
وی تصریح کرد: در راستای همدردی با هموطنان و خسارت دیدگان در مناطق سیل زده ، طرح سیل مهربانی با هدف جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی دانش آموزان و فرهنگیان در مدارس و کانون های فرهنگی استان اردبیل در حال اجرا می باشد‌.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1477957
ارسال نظر
نظرات