شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 09:01 منتشر شده در مورخ: 1398/01/31 شناسه خبر: 1478032
از ابتدای وقوع حادثه؛
ویزیت بیش از 3000 نفر توسط پزشکان بسیجی بوشهری در استان خوزستان
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر گفت: خدمات شامل معاینه ،ویزیت،تجویز دارو،سرم تراپی و مراقبت های بهداشتی و خدمات مامایی است که تا کنون ۳۰۰۰ هزار نفر ویزیت شده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛ سیل اخیر با تمام خسارت ها و آسیب هایی که دارد، تجربه های با ارزشی را فراهم کرد که می تواند در رویدادهای مشابه مورد استفاده قرار گیرد. یکی از این تجربیات استفاده از ظرفیت های استان هایی که درگیر حادثه نیستند در مناطق آسیب دیده بود و تعیین استان در این مورد است. استان بوشهر در زمینه کمک های مردمی و ادارات از استان موفق و پیشتاز است که از ابتدای سیل به یاری هموطنان آسیب دیده شتافته است.

ویزیت بیش از 3000 نفر توسط پزشکان بسیجی بوشهری در استان خوزستان


دکتر فولادوند رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر با اشاره به ارائه خدمات بهداشتی درمانی و امدادی به مناطق سیل زده شهرستان باوی(استان بوشهر به عنوان معین شهرستان باوی انتخاب شده ) گفت: با همکاری این سازمان بسیج و دانشگاه علوم پزشکی و سازمان تامین اجتماعی تیم های امدادی درمانی از تاریخ ۹۸/۱/۲۱جهت ارایه خدمات به هموطنان سیل زده شهرستان باوی حضور پیدا کردند.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر با بیان اینکه تا آخرین لحظه در کنار هموطنان آسیب زده سیلاب در خوزستان خواهیم بود، اظهار کرد: تیم های اعزامی به مناطق شهرستان باوی استان خوزستان  شامل پزشک،پرستار ، بهیار  و فوریتهای پزشکی هستند که به صورت ثابت و سیار به مردم سیل زده به صورت شبانه روزی خدمات ارایه می دهند.

فولادوند افزود: خدمات  شامل معاینه ،ویزیت،تجویز دارو،سرم تراپی و مراقبت های بهداشتی و خدمات مامایی است  که تا کنون ۳۰۰۰ هزار نفر ویزیت شده اند.

وی عنوان کرد: جهت ارایه خدمات با کیفیت تر به مردم این مناطق تا کنون محموله ای شامل شیر خشک،خرما،آب معدنی،اقلام بهداشتی و اسباب بازی بین اهالی این منطقه توزیع شده است.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر خاطرنشان کرد: از همه دست اندارکاران حوزه سلامت به ویژه دانشگاه علوم پزشکی ، تامین اجتماعی و جمعیت هلال احمر و خواستار مشارکت و اهتمام  جدی مردم و بخصوص خیرین استان در پشتیبانی از تیم های اعزامی به مناطق سیل زده به خصوص در تامین دارو ، تجهیزات پزشکی و اقلام بهداشتی هستیم.

انتهای پیام//

 

http://dana.ir/1478032
ارسال نظر
نظرات