شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 18:19 منتشر شده در مورخ: 1398/01/31 شناسه خبر: 1478302
سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان:
بسیج، نهادی انقلابی و برخواسته از بطن ملت است/مسجد، کانون همراهی و مشارکت عموم مردم
سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان گفت: طرح همبستگی ملی اقدامی موثر و ایده ای جالب در جهت مرتفع شدن دغدغه ها و مشکلات مردم سیل زده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام و المسلمین مهدی پودینه در گفتگو با عصرهامون، با اشاره به نقش مساجد از صدر اسلام تا پیروزی انقلاب و سال های دفاع مقدس افزود: مسجد به عنوان کانون حضور و همراهی مردم همواره در عرصه های مختلف فرهنگی، اجتماعی با اهداف خیرخواهانه نقش آفرین و تاثیر گذار بوده است.


وی ضمن نکوهش طرح هر مسجد یک خانه که از جانب سازمان بسیج مطرح شده تصریح کرد: مساجد همواره محلی برای حل مشکلات جامعه بوده و بدون شک نقش آفرینی آن در این طرح می تواند تاثیر به سزایی در استقبال مردم و مشارکت گسترده شان داشته باشد.

وی ضمن تقدیر از حضور نیروهای مسلح و بسیجیان در مناطق سیل زده و خدمت رسانی شان به مردم اذعان کرد: بازسازی شهرها و روستاهای سیل زده نیازمند عزم و مشارکت همگانی ست؛ طرح جهاد همبستگی ملی ایده ای کارآمد و راه گشاست که تحقق آن سبب عملیاتی شدن حضور مردم و مشارکت مستقیم آنان در آبادی مجدد نقاط سیل زده دارد.

وی مردمی بودن بسیج را مهم ترین عامل اعتماد مردم برای مشارکت در طرح دانست و تاکید کرد: بار دیگر بسیج به عنوان نهادی انقلابی و برخواسته از دل مردم ثابت کرد که نه در شعار، بلکه در عمل همراه و خادم مردم است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1478302
ارسال نظر
نظرات