شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 22:37 منتشر شده در مورخ: 1398/01/31 شناسه خبر: 1478344
واکنش ها به سخنان نسنجیده 2 نماینده مجلس+عکس
در حالی که غربی‌ها و عرب‌های حوزه خلیج فارس کمک جدی به سیل‌زدگان ایران نکردند، با موافقت و استقبال ایران حشدالشعبی به کمک سیل زدگان خوزستان آمد. در این بین پارسایی و حسین‌زاده نمایندگان اصلاح‌طلب مجلس که ضعف عملکرد آن‌ها در بحران سیل مورد نقد عموم مردم است درباره کمک جهادگران عراقی رجز خوانی می‌کنند!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کانال مرکز پایش و تحلیل اخبار (مپتا)؛ در حالی که غربی‌ها و عرب‌های حوزه خلیج فارس کمک جدی به سیل‌زدگان ایران نکردند، با موافقت و استقبال ایران حشدالشعبی به کمک سیل زدگان خوزستان آمد. در این بین پارسایی و حسین‌زاده نمایندگان اصلاح‌طلب مجلس که ضعف عملکرد آن‌ها در بحران سیل مورد نقد عموم مردم است درباره کمک جهادگران عراقی رجز خوانی می‌کنند!

توضیحات شریعتی استاندار خوزستان درباره حضور حشد الشعبی در گفتگو با "جماران":

نیروهای عراقی از یک هفته قبل از ورود خود به ایران اعلام آمادگی کردند که می‌توانند ماشین‌آلات بیاورند و ما نیز استقبال کردیم.


هر سازمان، نهاد یا کشور دیگری که بتواند ماشین‌آلات برای ما بیاورد، با کمال میل می‌پذیریم تا به سیل‌زدگان ایرانی کمک کند.


حسینی وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد در این باره در توییتی نوشت:

‏حسین‌زاده و پارسایی دو نماینده ‎مجلس هم‌صدا با سلطنت‌طلبان و ضدانقلاب به حضور و کمک حشدالشعبی به سیلزدگان اعتراض کرده‌اند!


این دو یا خائن و یا فاقد فهم سیاسی هستند که قبل از اقدام وزارت کشور و شورای نگهبان در رد صلاحیتشان، فراکسیون امید باید این ننگ را از دامان خود پاک کند!

 

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1478344
ارسال نظر
نظرات