شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 15:55 منتشر شده در مورخ: 1398/02/02 شناسه خبر: 1478537
سیل، نقمت در اوج نعمت!
گرچه بی تدبیری های بلند مدت در حادثه سیل باعث شد که باران تبدیل به مصائب سیلاب گردد وگرنه هم این باران ها نعمت بودند و هم باور نمودن حماقت اتاق فکر و تصمیم گیران رژیم ایالات متحده.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آفتاب جنوب،مصطفی جوزانی_بدیهی است که هر دو اتفاق تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران و سیل اخیر در برخی استان های کشور مشکلات و گرفتاری های خود را داشت و دارد. از کشته و بی خانمان شدن شماری از هموطنان و صدمات مادی گرفته تا صدمات روحی که بر آنان وارد شد. بنابراین قصد این وجیزه خدای ناکرده این نیست که با نادیده انگاشتن این مشکلات از برکات این دو اتفاق بگوید.

گرچه بی تدبیری های بلند مدت در حادثه سیل باعث شد که باران تبدیل به مصائب سیلاب گردد وگرنه هم این باران ها نعمت بودند و هم باور نمودن حماقت اتاق فکر و تصمیم گیران رژیم ایالات متحده.

در اوج فعالیت شبکه های تصویری و پیج ها و کانال های مجازی در سال گذشته و اعلام فراخوانی اغتشاشات خیابانی در سواستفاده از اعتراضات به حق مردم در آن روزها و همزمانی زلزله کرمانشاه و دشت ذهاب با آن موج، باعث شد این شبکه ها با حمایت های مالی فراوان و فضاسازی های تعدادی از سیاسیون و سلبریتی های بی سواد دوگانه نهادهای حمایتی وابسته به نظام و رودروی نظام را برای جمع آوری کمک های مردمی به وجود بیاورند.

در این حرکت هم تا حدودی موفق بودند چرا که در اوج ناامیدی که این دولت برای مردم بوجود آورده بود گاها از روی عصبانیت و ساده انگاری همه این مشکلات و ضعف های مدیریتی را به پای کلیت نظام می نوشتند.

اما این سیل و هجوم اقشار مختلف و خاصه قشرهایی که تا قبل از آن مردم با عینک بدبینی به آنها نگاه می کردند.، باعث گردید تفاوت هایی برای مردم احساس شود. حضور شبانه روزی طلبه ها و نظامیان از سپاهی و ارتشی گرفته تا بسیجی و گروه های جهادی کمیته امداد، هلال احمر، اورژانس و پویش های مردمی و مذهبی و بودن همیشگی گروه "حاج حسین یکتا" در مواقع بحران و در این مناطق، همه از حضوری متفاوت در این مناطق حکایت داشت.

اینجا بود که پارادوکس ها احساس شد اینجا بود که سلبریتی مساوی با قمپز در کردن های مجازی انگاشته شد و اینجا بود که نشان داد چه کسانی تا لحظات آخر در کنار مردم حتی با تمیز کردن دستشویی های آنان بدون اینکه شماره حسابی اعلام کرده باشند، خواهند بود.

یکی دیگر از برکات سیل که شبهه ای را برای مدت ها رفع نمود و دیگر غرض ورزی های امثال تاج زاده و زیباکلام هم در آن اثری نخواهد کرد؛ با فراخوانی فرمانده جبهه مقاومت سردار قاسم سلیمانی کلید خورد.

ارسال کمک های انسان دوستانه و حضور عملیاتی تشکیلات نظامی مقاومت یعنی حشدالشعبی، سپاه بدر، حزب الله لبنان، تیپ های فاطمیون و زینبیون و دیگر گروه ها در مناطق سیل زده، نشان داد که کمکهای نظامی و مالی جمهوری اسلامی به این تشکیلات صرفا کمک هایی است در راستای اهدافی، که عمق استراتژیک جمهوری اسلامی در آن کشورها است.

سوی دیگر دوگانه این یادداشت اشتباه تشکیلات استراتژیک دولت ایالات متحده در تروریستی اعلام کردن سپاه بود که نه تنها باعث گردید جبهه ها و مختلف سیاسی با افکار متضاد را در محکومیت این اقدام متحد سازد بلکه باعث گردید که مخالفین معقول و به اصطلاح اپوزیسیون انقلاب به دلیل تعرض به حاکمیت مرزهای ملی ایران، این اقدام را محکوم نمایند.

بنابراین حضور میدانی و عملیاتی و متفاوت سپاه پاسداران در مناطق سیل زده و همزمان حمایت نظامی پاسداران ارتشی انقلاب از این نهاد و حمایت سیاسی احزاب و مسئولان و حرکت منحصر به جمع مجلس شورا در حمایت از آنها و از همه مهمتر نمایش اقتدار در فراخواندن متحدین غیر ایرانی و اعتقادی خود برای کمک در مناطق سیل زده که خط و نشانی مهم برای کشورهای منطقه ای حامی آمریکا بود! برکاتی هستند که تنها علت العللش حماقت ترامپ بود.

انتهای پیام

http://dana.ir/1478537
ارسال نظر
نظرات