شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 15:50 منتشر شده در مورخ: 1398/02/10 شناسه خبر: 1481176
مدیرکل بنیادمسکن استان گلستان :
بازسازی مناطق سیل‌زده گلستان با همکاری استان‌های گیلان و خراسان رضوی انجام می‌شود
مدیرکل بنیاد مسکن گلستان گفت: بازسازی واحدهای مسکونی خسارت دیده در مناطق سیل‌زده استان با همکاری استان‌های گیلان و خراسان رضوی انجام می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ محمدتقی زمانی‌نژاد امروز در جلسه قرارگاه بازسازی و نوسازی واحدهای مسکونی خسارت دیده این شهرستان اظهار کرد: تاکنون چهار هزار و 4028 واحد مسکونی خسارت دیده در شهرستان گمیشان شناسایی شده است.

وی افزود: از مجموع این واحدها یکهزار و700 واحد مسکونی شهری است که 413 واحد آن به طور کامل تخریب شده و نیازمند احداث است. همچنین یکهزار و 287 واحد مسکونی نیز باید تعمیر شود.

مدیرکل بنیادمسکن گلستان گفت: از دو هزار و 328 واحد مسکونی روستایی خسارت دیده نیز 346 واحد مسکونی اخداثی و یکهزار و 982 واحد نیز تعمیری است.

وی بیان داشت: استان‌های گیلان و خراسان رضوی به عنوان معین گلستان در بازسازی و نوسازی واحدهای مسکونی خسارت دیده در سیل اخیر انتخاب شدند که استان گیلان در شهرستان گمیشان اقدامات موردنیاز برای بازسازی واحدهای مسکونی را انجام خواهد داد.

زمانی ‎نژاد گفت: دولت حدود 700 میلیارد تومان در قالب تسهیلات، کمک‌های بلاعوض برای ساخت و تعمیر منازل مسکونی و کمک هزینه معیشتی برای مردمی که واحدهای مسکونی و لوازم منزل آنان در سیل اخیر دچار خسارت شده، پیش‌بینی کرده است.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1481176
ارسال نظر
نظرات