شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 12:55 منتشر شده در مورخ: 1398/02/10 شناسه خبر: 1481201
آیت الله دری نجف آبادی:
قرارگاه خاتم در اجرای پروژه‌ها همواره به فکر خدمت‌رسانی به مردم و انقلاب است/ کارها در مدیریت شهری سلیقه‌ای و بدون استراتژی روشن انجام می‌شود
دری نجف‌آبادی گفت: قرارگاه خاتم‌الانبیاء کانون ارزشمندی است که به‌جای اینکه به فکر منافع زودگذر باشد به فکر خدمت‌رسانی به مردم و انقلاب است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی امروز در جمع کارکنان قرارگاه خاتم‌الانبیاء در اراک گفت: در آستانه ماه شریف رمضان قرار داریم و باید با یک عزم و اراده قوی برای ماه عبادت و معنویت آماده شویم.

دری نجف‌آبادی اظهار کرد: جوانان غیرتمند باید با یک روحیه قوی برای روز قدس آماده شوند و فضای شهر را برای این یوم‌الله آماده سازند.

وی با اشاره به اینکه کارکنان قرارگاه خاتم‌الانبیاء باید در مسائل اعتقادی برای همه الگو و پیشرو باشند ادامه داد: تفاوت شما با شرکت‌های دیگر این است که تمام سازمان‌دهی و ماهیت کلی شما عشق به خدا و اولیای الهی است.

قرارگاه خاتم‌الانبیاء در اجرای پروژه‌های مختلف خط‌شکنی می‌کند

امام‌جمعه اراک بیان کرد: قرارگاه در اجرای پروژه‌های مختلف می‌خواهد خط‌شکنی کند و کارهایی که دیگران انجام نمی‌دهند و یا در مدت‌زمان طولانی انجام می‌دهند را به‌درستی و در کوتاه‌ترین زمان انجام می‌دهد.

دری نجف‌آبادی با تأکید بر  اینکه در قرارگاه خاتم‌الانبیاء همه‌چیز استاندارد است افزود: قرارگاه ازنظر قیمت از همه باانصاف‌تر و کیفیت کار قرارگاه هیچ‌وقت پایین نمی‌آید چون به‌عنوان تابلویی از ارزش‌ها و نمادها در حال فعالیت است.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی بابیان اینکه وابستگی قرارگاه به سپاه پاسداران وظیفه آن را بسیار سنگین می‌کند ادامه داد: جوانانی که در قرارگاه فعالیت می‌کنند اهل کسالت و تنبلی نیستند و پویایی خود را همواره در فعالیت‌هایشان دارند.

قرارگاه خاتم‌الانبیاء همواره به فکر خدمت‌رسانی به مردم و انقلاب است

دری نجف‌آبادی با تأکید بر اینکه قرارگاه کانون ارزشمندی است که به‌جای اینکه به فکر منافع زودگذر باشد به فکر خدمت‌رسانی به مردم و انقلاب است افزود: مشتری محوری بسیار مهم است و باید در دستور کار قرارگاه باشد اگر می‌خواهیم تمدن اسلامی را تشکیل دهیم و جبهه مقاومت در جهان پیروز شود باید کارهای بلندمدت و استراتژیک انجام دهیم.

وی به وضعیت برخی از واحدهای صنعتی بزرگ استان اشاره کرد و ادامه داد: صنعت استان مرکزی باید خوشه‌ای باشد و یکدیگر را کمک دهند، واگن پارس و ماشین‌سازی اراک نیاز به ساماندهی دارند.

مشکلات هپکو ریشه‌ای حل‌نشده است

امام‌جمعه اراک با اشاره به اینکه مشکلات هپکو ریشه‌ای حل‌نشده است گفت: اگر وضعیت آن درست شود می‌تواند درزمینهٔ های زیادی مؤثر باشد.

وی با تأکید بر اینکه سرمایه‌گذاری‌ها باید مولد و پویا باشند و اشتغال هم باید دائمی و گره‌گشا باشد بیان کرد: اگر هپکو توسط قرارگاه مدیریت شود مشکلات آن رفع خواهد شد.

دری نجف‌آبادی بابیان اینکه قرارگاه استان مرکزی باید بیشتر همت کند اظهار کرد: قرارگاه در مجموعه کلان خود باید بارهای روی زمین‌مانده را باقدرت و صلابت از روی زمین بردارد و اگر این کارها انجام نشود سطح مشکلات و آسیب‌ها بسیار زیاد خواهند شد.

کارها در مدیریت شهری سلیقه‌ای و بدون استراتژی روشن انجام می‌شود

امام‌جمعه اراک با تأکید بر اینکه متأسفانه کارها در مدیریت شهری سلیقه‌ای و بدون استراتژی روشن انجام می‌شود گفت: در طرح‌های شهری باید مشکلات ترافیکی حل شوند و طرح‌هایی که محاسبات اقتصادی ندارند نباید به مرحله عملیاتی برسند.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی گفت: زیرگذر شرق به غرب در اراک برای ورودی به خروجی ضرورت احداث دارد و همچنین میدان مرکزی در مصلای شهر اراک تا بازار باید احداث شود.

ضرورتی برای اجرای طرح ۵۵ متری اراک وجود ندارد

وی ادامه داد: طرح ۵۵ متری اراک ضرورتی ندارد و درواقع سرمایه‌گذاری‌های شهری نباید برای ۱۰ درصد شهر خرج شود بلکه مناطق محروم که مورد تأکید مقام معظم رهبری هم است باید توجه شود.

دری نجف‌آبادی اضافه کرد: در طرح ۵۵ متری مشکل این است که به بخش کوچکی از شهر توجه شده است و هزینه‌های بسیار زیادی را متحمل می‌شود ولی سایر مناطق دیگر باوجود بیش  از ۲۰۰ هزار جمعیت به آن‌ها توجه ای نمی‌شوند.

وی ادامه داد: مدیریت شهری باید دارای یک نقشه جامع و کاملی داشته باشد و شهرداری و شورای شهر هم باید دست از بازی‌های سیاسی بردارند.

امام‌جمعه اراک بابیان اینکه شورای شهر امانت‌دار مردم و انقلاب هستند بیان کرد: اگر در استان مرکزی و شهر اراک لایه روبی های رودخانه‌ها انجام می‌شد شاهد این خسارت‌های سیل نبودیم، مدیریت شهری باید دقت بیشتری داشته باشد تا این خسارت‌ها تکرار نشوند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1481201
ارسال نظر
نظرات