شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 12:05 منتشر شده در مورخ: 1398/02/11 شناسه خبر: 1481535
رئیس حوزه‌های علمیه استان مرکزی:
شهادت طلبه همدانی باعث افتخار روحانیت است/ مسیر علمی انقلاب اسلامی نباید متوقف شود
رئیس حوزه‌های علمیه استان مرکزی شهادت طلبه همدانی را باعث افتخار روحانیت دانست و گفت: این‌ها نشان‌دهنده مسیر حق روحانیون است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین کاظم سپاسی رئیس حوزه‌های علمیه استان مرکزی امروز در نشست سیاسی مبلغان دینی و روحانیون بسیجی گفت: در روز معلم باید بفهمیم که شهید مطهری(ره) چه اقدامات بزرگی انجام داده‌اند.

سپاسی با اشاره به اینکه شهید مطهری روزانه ۱۸ ساعت مفید فعالیت علمی داشته‌اند اظهار کرد: در کنار علمی بودن این شخصیت، اهل نماز اول وقت بودن، روزه، اعمال مستحبی و خدمت به مردم و انقلاب از ویژگی‌های بارز ایشان است.

وی با تأکید بر اینکه مسیر علمی انقلاب اسلامی نباید متوقف شود و لحظه‌ای از خدمت به اسلام و انقلاب دریغ نکنیم ادامه داد: در این راستا لازم است اساتید جامعه به‌روز باشند و هرساله اطلاعات و سطح آمادگی آن‌ها از سال گذشته بیشتر باشد.

رئیس حوزه‌های علمیه استان مرکزی بابیان اینکه آثار شهید مطهری را کاملاً زنده و پویا است بیان کرد: به دلیل اینکه آثار شهید مطهری(ره) در حوزه‌های تربیتی، فرهنگی، اعتقادی، سیاسی، فلسفی و... ناشی از جوشش وجود ایشان است.

سپاسی در ادامه به شهادت طلبه همدانی اشاره‌ای کرد و گفت: شهادت طلبه همدانی باعث افتخار روحانیت است و این‌ها نشان‌دهنده مسیر حق روحانیون است.

رئیس حوزه‌های علمیه استان مرکزی با تأکید بر اینکه مسیر روحانیت شهادت است اظهار کرد: هرکسی که این لباس را پوشیده است اعلام می‌کند که هرلحظه منتظر شهادت است.

وی افتخار جامعه روحانیت را انقلابی عمل کردن و خدمت مجاهدانِ دانست و افزود: دشمنان کینه و بغض زیادی از روحانیت دارند و روحانیت با خون‌دل خوردن‌های زیاد اسلام را به اینجا رسیده است.

رئیس حوزه‌های علمیه استان مرکزی خاطرنشان کرد: روحانیت در سیل اخیر با مجاهدت‌ها و خدمت‌رسانی‌ها به مردم نشان داد به‌طور عملی پای انقلاب و مردم ایستاده است.

انتهای پیام/

 
http://dana.ir/1481535
ارسال نظر
نظرات