شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 14:03 منتشر شده در مورخ: 1398/02/11 شناسه خبر: 1481669
جمال شورجه، کارگردان سینمای ایران که به دلیل عوارض مغزی در بخش مراقبت‌های ویژه یکی از بیمارستان‌های تهران بستری است، از هوشیاری کافی برخوردار است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جمال شورجه، کارگردان سریال در دست ساخت «موسی» که به دلیل عوارض مغزی در بخش مراقبت‌های ویژه یکی از بیمارستان‌های تهران بستری است، به تازگی دچار عوارض قلبی و ریوی شده است. با این حال، این فیلمساز انقلابی از هوشیاری کافی برخوردار است و پزشکان درصدد رفع مشکلات جسمانی وی هستند.

 
بر اساس این گزارش، جمال شورجه اواخر فروردین امسال دچار سکته مغزی شده و به بیمارستان منتقل شده است. با این حال، خانواده وی برای جلوگیری از اختلال در روند درمانی او، از رسانه‌ای کردن موضوع خودداری کرده‌اند.
 
شورجه ۶۵ ساله پس از بستری شدن در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستانی در تهران، مورد عمل جراحی مغز قرار گرفته و لخته خون از محدوده مغز خارج شده است.
 
پس از این عمل جراحی و به دلیل عدم تحرک بیمار، قلب و ریه او نیز دچار عوارض جدید شده، اما شورجه با هوشیاری کافی در آی‌سی‌یو بستری است و روز گذشته، نماینده‌ای از دفتر مقام معظم رهبری از او عیادت کرده است. همچنین سردار غلامحسین غیب‌پرور، رئیس سازمان بسیج مستضعفین، امروز صبح به دیدار و عیادت از این کارگردان سینمای انقلاب و دفاع مقدس رفت و در جریان روند درمان وی قرار گرفت.
 
جمال شورجه، کارگردان نامدار سینمای دفاع مقدس، آثاری چون حماسه مجنون و عملیات کرکوک را در کارنامه دارد. او، به تازگی پیش‌تولید پروژه بزرگ «موسی (ع)» را کلید زده بود.
منبع: فارس
 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1481669
ارسال نظر
نظرات