شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 15:18 منتشر شده در مورخ: 1398/02/11 شناسه خبر: 1481675
به همت قرارگاه مردمی امام خامنه ای خرم آباد؛
لوازم خانگی موردنیاز سیل زدگان تهیه و جمع آوری می شود+تصاویر
مسئول موکب مردمی امام خامنه ای (مدظله العالی) گفت: اعضای جهادی قرارگاه با تهیه و جمع آوری اقلامی همچون ظروف آشپزخانه و بسته بندی جیره خشک برای خدمت به مردم سیل زده پای کار هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا کریم خورشیدوند در گفت و گو با سفیرافلاک پیرامون خدمات ارائه شده این موکب به مردم مناطق سیل زده پلدختر اظهارداشت: با ارائه فعالیت های مهندسی، فنی، پزشکی، اسکان و تهیه غذای گرم به فاصله 18 روز بصورت شبانه روزی، خدمتگزار مردم عزیزمان در پلدختر بودیم.

 

وی با اشاره به مکان قرارگاه در مرکز شهر خاطرنشان کرد: امدادرسانی، پاکسازی و لایروبی منازل مردم از گل و لای توسط اعضای جهادی قرارگاه روزانه انجام می شد.

 

موکب مردمی امام خامنه ای در پلدختر

 

خورشیدوند در رابطه با نحوه توزیع اقلام کمکی جمع آوری شده توسط این موکب مردمی بیان داشت: با راه اندازی تیم های شناسایی و فعالیت روزانه اعضای تیم ها در روستاها و مناطق سیل زده شهرستان از یک شبکه توزیع هدفمند و مدیریت شده برخوردار بودیم.

 

مسئول موکب مردمی امام خامنه ای (مدظله العالی) یادآورشد: تیم پزشکی قرارگاه کمتر از دوماه آینده برای دومین مرحله به مناطق سیل زده پلدختر اعزام می شود.

 

موکب مردمی امام خامنه ای در پلدختر1

 

وی با اشاره به اعزام محموله کمک های مردمی به مناطق سیل زده پلدختر افزود: فعالیت های اعضای جهادی قرارگاه برای جمع اوری و بسته بندی اقلام موردنیاز مردم عزیزمان همچنان ادامه دارد.

 

  خورشیدوند به ظرفیت و پتانسیلی لایه های مختلف اجتماعی در قرارگاه اشاره کرد و گفت: بعد از فعالیت شبانه روز موکب در پلدختر، اکنون نیز اعضای جهادی قرارگاه با تهیه و جمع آوری اقلامی همچون ظروف آشپزخانه، قاشق، بشقاب، ماهی تابه، پیک نیک، قوری، کتری، استکان و بسته بندی جیره خشک برای خدمت به مردم سیل زده پای کار هستند.

 

موکب مردمی امام خامنه ای در پلدختر-موکب اربعین -

 

مسئول قرارگاه مردمی امام خامنه ای ( مدظله العالی) خرم آباد ضمن تشکر از اعتماد همه آحاد ملت بزرگ ایران اسلامی نسبت به این موکب مردمی تصریح کرد:توزیع مستقیم اقلام موردنیاز مردم سیل زده توسط جهادگران قرارگاه انجام می شود.

 

موکب مردمی امام خامنه ای در پلدختر3

 

قرارگاه مردمی امام خامنه ای ( مدظله العالی) خرم آبادِ لرستان،بزرگترین موکب مردمی ایران در ورودی شهر خرم اباد است که هرساله در ایام اربعین، به همت شبکه وسیعی از بسیج مردمی و لایه های مختلف اجتماعی جهت پذیرایی از زوار حضرت اباعبدالله الحسین(ع) برپا می شود.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1481675
ارسال نظر
نظرات