شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 15:17 منتشر شده در مورخ: 1398/02/11 شناسه خبر: 1481698
فرماندار بروجرد:
شوراها در راستای خدمت به مردم تلاش کنند
فرماندار بروجرد گفت:مردم به اعضای شورا رای دادند تا در خدمت مردم باشند و باید شوراها نیز در راستای خدمت به مردم اقدام کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از سفیر افلاک،عبدالرحیم رحیمی امروز در همایش شوراها که در فرمانداری برگزار شد اظهارداشت: باتوجه به جمعیت شهرستان، امکانات و اعتبارات به خوبی جذب نشده و با داشتن بخش های بیشتر در شهرستان، اعتبارات بیشتری جذب می شود.

 

فرماندار بروجرد اضافه کرد: اقدامات پیشگیرانه قبل از وقوع حوادث از خسارت‌های زیاد جلوگیری می‌کند و شوراها و دهیاری‌ها نسبت به لایروبی رودخانه ها اقدام کنند تا در زمان بحران آسیب ها کمتر شود.

 

به گفته وی مردم به اعضای شورا رای دادند تا در خدمت مردم باشند و باید شوراها نیز در راستای خدمت به مردم اقدام کنند.

 

جافری با بیان اینکه روز شوراها فرصتی است تا عملکرد شوراها برای مردم بازگو شود،افزود: اختلاف در شورا سبب می شود تا خدمات به خوبی ارائه نشود و باید شوراها به دور از اختلافات در راستای خدمت رسانی اقدام کنند.

 

به گفته وی شوراها یک مجلس محلی هستند که باید در راستای خدمت به مردم باشند و به دور از گرایشهای فکری برای حل مشکلات گام بردارند.

 

فرماندار بروجرد با اشاره تقویت کارآمدی شوراها اضافه کرد: شوراها باید در این راستا اقدام کنند و نباید بذر ناامیدی در جامعه بکارند و امیدوارانه در راستای خدمت به مردم تلاش کنند.

 

به گفته وی شوراهای شهر و روستا باید کارآمدی خود را نشان دهند چرا که برخی معتقد هستند باید منحل شوند و شوراها تلاش و کارآمدی خود را نشان دهند.

 

جافری تصریح کرد: شوراها برای پیشبرد اهداف از نظرات و خرد جمعی مردم و نخبگان استفاده کنند و مردم هم عملکرد شوراها را رصد کنند و با نقد منصفانه شوراها را یاری کنند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1481698
ارسال نظر
نظرات