شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 18:52 منتشر شده در مورخ: 1398/02/12 شناسه خبر: 1482065
نماینده مردم بروجرد در مجلس:
احیا کردن ظرفیت های مسکوت، گامی برای اشتغال و رونق تولید است
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: احیا کردن ظرفیت های مسکوت، گامی برای اشتغال و رونق تولید است و سرمایه گذاری شستا در راستای فعال شدن دوباره پروژه ها موثر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از سفیر افلاک  عباس گودرزی امروز در سفر مدیرعامل هلدینگ صنایع عمومی و سرمایه گذاری شستا به بروجرد و با هدف سرمایه گذاری اظهار داشت: با توجه به نامگذاری رهبری بر رونق تولید و تاکید بر اقتصاد مقاومتی، با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین سازمان تامین اجتماعی جلساتی برگزار شد و قرار شد سرمایه گذاری در این مجموعه ها و پروژه های مسکوت صورت گیرد.

وی اضافه کرد: ظرفیت هایی وجود دارد که معطل و مسکوت مانده و این در حالیست که در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی باید این ظرفیت ها را احیا کرد.

به گفته وی اقتصاد مقاومتی یعنی پرداختن به پروژه هایی که دارای اولویت هستند و احیا کردن این ظرفیت ها علاوه بر رونق تولید، اشتغال را در پی دارد.

گودرزی تصریح کرد: بهره برداری از این ظرفیت ها در حوزه اقتصاد بسیار موثر است که امیدواریم با سرمایه گذاری در این مجموعه و رونق تولید و اشتغال، مردم شاهد برکات آن باشند.

وی بیان کرد: خوشبختانه بروجرد در حوزه درمان و بیمارستان کوثر و طرح توسعه به خوبی پیش می رود و در حوزه اقتصاد و سرمایه گذاری امیدواریم شاهد یک زنجیره تولید باشیم.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: قطعا با سرمایه گذاری در این مجموعه شاهد رونق تولید خواهیم بود و بخشی از جویندگان کار مشغول به کار می شوند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1482065
ارسال نظر
نظرات