شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 18:51 منتشر شده در مورخ: 1398/02/12 شناسه خبر: 1482067
مدیرعامل هلدینگ صنایع عمومی و سرمایه گذاری شستا:
راه اندازی مجموعه صنایع تبدیلی برای 1000 نفر اشتغال ایجاد می کند
مدیرعامل هلدینگ صنایع عمومی و سرمایه گذاری شستا گفت: راه اندازی مجموعه صنایع تبدیلی و دامداری در بروجرد اشتغال برای 1000 نفر را فراهم می کند و در نهایت محصول تولیدی با قیمتی کمتر از بازار عرضه می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از سفیر افلاک سید کوروش هاشمی امروز در سفر به بروجرد و بازدید از پروژه های مسکوت با هدف سرمایه گذاری اظهار داشت: در شهرستان بروجرد مجموعه خوراک کودک پروژه ای با وسعت 15 هکتار است که جزء دارایی های شستا است و برای سرمایه گذاری در این مجموعه امروز به بروجرد سفر کرده ایم تا این موقیعت را شناسایی کنیم و کارشناسان برنامه دهند و اجرایی شود.

وی اضافه کرد: تلاش می شود تا مجموعه زنجیره ای ایجاد کنیم به طوری که در راستای ایجاد اشتغال نمود داشته باشد و جاهایی که سالهاست مسکوت مانده در با کمک مسئولین استان و نمایندگان بتوان مجموعه تولیدی ایجاد کرد.

به گفته وی شستا 9 هلدینگ دارد و یکی از هلدینگها در امر غذایی است به طوری که سه دامداری بزرگ در اصفهان و تهران داریم و بنا داریم از مجموعه های صنایع تبدیلی و دامداری در این مجموعه بروجرد استفاده کنیم.

هاشمی اظهار داشت: در این مجموعه شرکت های داریم و در کشور ما هم اکنون نیاز به تولید شیر و گوشت ضروری است و به همین جهت در برنامه های شستا تلاش داریم تا با ایجاد صنایع،تولید شیر و گوشت را افزایش دهیم.

وی بیان کرد: در هیمن راستا در استانهایی که مستعد برای تولید شیر و گوشت هستند و اهمیت دارند با راه اندازی یک مجموعه تولیدی می توان علاوه بر تولید در اشتغال هم موثر باشند.

به گفته وی پیش بینی می شود با راه اندازی این مجموعه نیاز اشتغال بین 200 تا 500 نفر و در صنایع تبدیلی بیش از 1000 نفر اشتغال ایجاد شود.

هاشمی با اشاره به میزان سرمایه گذاری برای این شرکت تصریح کرد: حجم سرمایه گذاری 150 میلیارد تومان است و در صنایع تبدیلی بین 70 تا 100 میلیارد تومان در نظر گرفته شده و در نهایت محصول تولیدی با قیمتی کمتر از بازار عرضه می شود.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1482067
ارسال نظر
نظرات