شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 15:46 منتشر شده در مورخ: 1398/02/14 شناسه خبر: 1482378
انتخاب اعضای تیم ملی هندبال در مسابقات هفته فرهنگی اصفهان
رئیس هیئت هندبال اصفهان گفت: از دستاوردهای مسابقات هندبال هفته فرهنگی اصفهان، استعدادیابی از بین نوجوانان دختر و پسر بود و همچنین اعضای تیم ملی بزرگ‌سالان انتخاب شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسن افتخاری در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: مسابقات بزرگداشت هفته فرهنگی اصفهان هفت دوره برگزار و به نام جام زنده رود نام‌گذاری شد.

رئیس هیئت هندبال استان اصفهان تصریح کرد: این مسابقات از سال 1392 شروع و بهترین دوره آن امسال برگزار شد؛ در این مسابقات تعداد 68 تیم در رده‌های نوجوانان، جوانان و بزرگ‌سالان، در بخش خانم‌ها و آقایان حضور داشتند.

افتخاری با اشاره به کیفیت خوب این دوره از مسابقات هفته فرهنگی اصفهان بیان کرد: حضور نایب‌قهرمان آسیا، تیم عمان مهم‌ترین رویداد این مسابقات بود؛ همچنین در این مسابقات بیش از 30 تیم از استان‌های مختلف حضور داشتند.

حسن افتخاری با بیان اینکه کلاس داوری سه به دو در خلال این مسابقات برگزار شد، اذعان کرد: از دستاوردهای این مسابقات استعدادیابی از بین نوجوانان دختر و پسر بود و همچنین اعضای تیم ملی بزرگ‌سالان انتخاب شد.

وی افزود: این مسابقات که هر ساله در اردیبهشت برگزار می‌شود، به استعدادیابی، معرفی بازی کنان شاخص در سطح ملی و ارتقاء سطح بازی تیم‌ها کمک می‌کند.

افتخاری در پایان گفت: برگزاری مسابقات قهرمانی کشور برای ابتدای تابستان پیش بینی شده هم برای آقایان و هم خانم‌ها و اصفهان هم میزبانی‌هایی را خواهد گرفت.

انتهای پیام/

 

 

http://dana.ir/1482378
ارسال نظر
نظرات