شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 15:02 منتشر شده در مورخ: 1398/02/14 شناسه خبر: 1482423
مدیر مالی پالایشگاه گاز سرخس خبر داد؛
تحقق ۸۵ درصدی کسب درآمدهای پالایشگاه سرخس در سال ۹۷
مدیر مالی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد سرخس از تحقق ۸۵ درصدی کسب درآمدهای این مجتمع گازی در سال ۹۷ خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی اصغر ساربان مقدم در گفتگو با نسیم سرخس، با اعلام این خبر اظهار کرد: طبق برنامه مصوب در سال ۹۷ باید از محل فروش گاز مبلغ یک هزار و پنجاه میلیارد ریال، از محل فروش گوگرد سه هزار و ۴۳۰ میلیارد ریال و همچنین از محل درآمد حق العمل کاری ۱۱۷ میلیارد ریال کسب در آمد می کردیم.

 

وی تصریح کرد: با این احتساب درصد سهم درآمد گوگرد ۷۵ درصد،  گاز ۲۳ درصد و مایعات دو درصد از بودجه های شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد سرخس را تامین کرده است.

 

مدیر مالی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد سرخس در ادامه به عملکرد شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد در سال ۱۳۹۷ اشاره و بیان کرد: در سال ۹۷ فروش گاز در این مجتمع ۹۶۱ میلیارد و ۲۷۵ میلیون ریال و از محل فروش گوگرد و محصولات گوگردی دو هزار و ۸۵۴ میلیارد ریال و از محل حق العمل کاری مایعات گازی ۸۱ میلیارد ریال، بودجه های این شرکت تحقق یافته است.

 

ساربان مقدم خاطرنشان کرد: طبق برنامه پیش رو ما توانستیم در سال ۱۳۹۷ به ۸۵ درصد از برنامه کسب درآمدها دست پیدا کنیم.

 

وی با تاکید بر اینکه کسب این موفقیت مرهون حمایت های هیات مدیره، مدیرعامل و تلاش جمعی ارکان این مجتمع گازی است، عنوان کرد: امیدواریم در سال جاری نیز در تحقق اهداف برنامه و بودجه مصوب به توفیقات بزرگ دست پیدا کنیم.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1482423
ارسال نظر
نظرات